فهرست
چرا نماینده‌های پرسپولیس به استانبول رفتند؟
چرا نماینده‌های پرسپولیس به استانبول رفتند؟

چرا نماینده‌های پرسپولیس به استانبول رفتند؟

آی اسپورت – وکیل برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدگی به برخی امور شخصی به تهران آمده بود و پس از انجام کارهای خود صبح امروز تهران را به مقصد زاگرب ترک کرد. نکته جالب توجه اینجاست که در هفته گذشته دو نماینده از باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با وکیل برانکو به استانبول رفتند که البته به گفته سرمربی سابق پرسپولیس این مذاکرات بدون نتیجه بوده و هیچ خروجی نداشته است.

مسئله دیگر این است که وقتی وکیل برانکو در این هفته به تهران آمده پس چه دلیلی داشت که نمایندگان باشگاه برای مذاکره با او به استانبول بروند و شاید بهتر بود که این جلسه به جای برگزاری در یک کشور خارجی در تهران برگزار شود تا بیشتر از این هزینه‌های ارزی روی دست باشگاه پرسپولیس گذاشته نشود.

مشخص نیست دلیل انتخاب شهر استانبول برای میزبانی مذاکره پرسپولیسی‌ها با وکیل سرمربی سابقشان چیست اما وقتی قرار به حضور وکیل برانکو در تهران بود آیا بهتر نبود به جای سفر به استانبول و هزینه‌های چند هزار دلاری این جلسه در تهران برگزار می‌شد؟ وقتی قرار به حضور وکیل برانکو در تهران بوده عاقلانه این بود که این جلسه در تهران برگزار شود. در روزهایی که مسئولان باشگاه پرسپولیس دم از بی‌پولی می‌زنند چرا باید یک سفر غیر ضروری به استانبول انجام شود و در نهایت هم این جلسه بی‌نتیجه بماند؟ وقتی قرار بود به وکیل برانکو اعلام کنند که پولی به او نمی‌دهند دلیل سفر به استانبول چیست؟ آیا این کار با ارسال یک ایمیل، شدنی نبود؟

 

فارس

۱۱    
آی اسپورت
2019-07-12 13:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر