فهرست
پرسپولیس و بحران ساختگی النصر
پرسپولیس و بحران ساختگی النصر

پرسپولیس و بحران ساختگی النصر

آی اسپورت - پرسپولیس از ۱۲ سپتامبر که فیفا پنجره‌ نقل و انتقالاتی‌اش را بست، بازیکن جدید نگرفته و تخلفی مرتکب نشده.

این بحران ساختگی هم مثل قضیه آل کثیر، با خودنمایی برخی خودی‌ها از داخل کشور جرقه زد و زود شعله‌ور شد. متاسفانه هنوز در اینستاگرام آل کثیر و اینستاگرام رسمی باشگاه، متنی برای توضیح و شفاف‌سازی، به زبان انگلیسی منتشر نشده که رویه‌ای رایج برای کاستن از التهاب سوژه، در اتهامات انضباطی فوتبال دنیاست.

بدترین واکنش، دامن زدن به قضیه و تحریک طرف مقابل است. رفتاری که شاخ‌های مجازی با تکرار هماهنگ حرکت آل کثیر بروز دادند.

میثاقی مجری رسانه ملی، چه فرقی با ادمین نوجوان فن پیج باشگاه دارد وقتی می‌گوید ای‌اف سیرک! آیا جربزه‌اش را دارد که همین لقب را برای مدیریت شلم شوربای ورزش کشور بکار ببرد؟ در این بین مهدی تاج هم به ضرر پرسپولیس، خودی نشان داد.

متهم ردیف اول فساد مالی و اداری در فوتبال ایران، هنوز نمی‌داند حتی رئیس فیفا و AFC هم حق دخالت در تصمیمات ارکان مستقل قضایی را ندارند.

اندرو مرسر رئیس کمیته حقوقی AFC است که سال‌ها در یوفا مسئولیت حقوقی و توافق‌نامه با بزرگترین نشان‌های تجاری مانند آدیداس، کوکاکولا، فورد، سونی، مک‌دونالد و ... را به عهده داشته.

از صدور مجوز باشگاه‌ها تا فیرپلی مالی و پرونده‌های انضباطی تیم‌ها و فدراسیون‌های اروپایی، زیر نظر او بوده. در  CAS «دادگاه حکمیت ورزش» هم نمایندگی یوفا را به عهده داشته. از منظر قانون، وقتی تخلفی رخ نداده، به نظر نمی‌رسد جایی برای نگرانی هواداران باشد. پرسپولیس قهرمان غرب آسیا و اولین فینالیست لیگ قهرمانان آسیاست.

۱۴    
آی اسپورت
2020-10-07 11:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر