فهرست
حسینی به دنبال بیرانوند؛ ۱۱۲دقیقه مانده
حسینی به دنبال بیرانوند؛ ۱۱۲دقیقه مانده

حسینی به دنبال بیرانوند؛ ۱۱۲دقیقه مانده

آی اسپورت – در حالی که بیشتر نگاه‌ها در بازی استقلال متوجه رفع مشکل گلزنی این تیم بود اما در سایه این پیروزی پرگل، سیدمحسن حسینی یک کلین‌شیت دیگر ثبت کرد. او در دقایق ابتدایی بازی امروز، دو ضربه ایستگاهی جاسم کرار را مهار کرد و دروازه استقلال را از باز شدن نجات داد. به این ترتیب ششمین کلین‎شیت پیاپی او رقم خورد و حالا 607 دقیقه است که حسینی و استقلال در لیگ برتر گل نخورده‌اند. آخرین بار علی علیپور بود که در دربی تهران توانست دروازه حسینی را از روی نقطه پنالتی باز کند و بعد از او هیچ کس در لیگ برتر به حسینی گل نزده است. در واقع اگر استقلال در برابر پرسپولیس هم گل نمی‌خورد با توجه به تساوی بدون گل در بازی قبلی مقابل فولاد، امروز رکورد گل نخوردن در لیگ برتر در اختیار حسینی بود.

حالا او رکورد تازه ثبت شده علیرضا بیرانوند را تهدید می‌کند و فاصله زیادی را رسیدن به این رکورد ندارد. در واقع اگر حسینی در بازی بعدی مقابل استقلال خوزستان و تا دقیقه 23 بازی هفته هجدهم مقابل تراکتورسازی گل نخورد، رکورد بیرانوند را هم خواهد شکست.

۱۱۵ ۶  
آی اسپورت
2017-12-24 18:32:00
نظر دهید

۶ نظر
نوید
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
بازی با صنعت نفت رو حساب نمی کنید؟؟

اون که قبل جام حذفی بود
امین_آبی پررنگ
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
فقط توو ایرانه که کلین شیت بدون اینکه توو بازی سیو داشته باشی مهم میشه.
مجلات معتبر اروپایی که به بازیکنها نمره میدن بعضی وقتها میبینی به یه گلری که سه تا خورده نمره عالی میدن چراا؟ چون به جز اون سه گلی که خورده ده بار واکنش خوب داشته و دروازه رو نجات داده.

گلری که با کمک خط دفاعی، تیر دروازه و شانس و بدون واکنش خاصی کلین شیت میکنه تمام رکوردهاش بعد از چند وقت از یاد میرن و هیچوقت تووی اذهان موندگار نمیشه.
ali
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۵
کسی که حسینی رو با این سیو ها و شیرجه ها و توپ گیریاش با بیرانود مقایسه میکنه، به نفس فوتبال و دروازه بانی خیانت میکنه!! شما یه واکنش تماشایی از بیرانوند بیار ما ببینیم.
حسینی حداقل تو سه بازی اخیر، 5تا سوپر واکنش داشته.
آبی بیکران
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
امیدوارم به حقش که فیکس تیم ملیه برسه... چون تو جام جهانی به امثال حسینی نیاز داریم... جسور و شجاع
مارال
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
من به عنوان ی پرسپولیسی میگم حسینی یکی از بهترین دروازه بان هاست ولی برا تیم ملی زوده فعلا .
مهدی
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
من جای سید جحلال بودم دقیقه 72 توپو وارد دروازه خودمون میکردم و به بیرانوند میگفت ... بخور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر