فهرست
شوخی شیری؛ عالیشاه یک ربع بیهوش بود
شوخی شیری؛ عالیشاه یک ربع بیهوش بود

شوخی شیری؛ عالیشاه یک ربع بیهوش بود

آی اسپورت – مهدی شیری پس از برد پرسپولیس مقابل پیکان اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که تیم به برد رسید و احمد نوراللهی گلزنی کرد. بازی سخت و سردی بخاطر شیوه کار تیم حریف شاهد بودیم، اما خوشبختانه به سه امتیاز رسیدیم.

او درباره برخورد پرتاب اوت نادر محمدی به سر امید عالیشاه گفت: امید بخاطر همان برخورد توپ یک ربع بیهوش شده بود(با خنده). همه بازیکنان ما زحمت می‌کشند و خدا را شکر به این برد رسیدیم.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: این اوت دستی‌ها در روند بازی وقفه می‌اندازد. البته این شیوه پیکان است و به آنها احترام می‌گذاریم، اما بازی را سخت و سرد کرده بود. امیدوار هستم در هفته آینده هم این روند را ادامه دهیم و به برد دست پیدا کنیم.

شیری با اشاره به پشت سر گذاشتن روزهای سختی که داشت، عنوان کرد: از تمام هواداران و بزرگترهای تیم که در روزهای سخت کنار من بودند، تشکر می‌کنم. امیدوار هستم بتوانیم با قهرمانی این روزهای پراسترس را جبران کنیم.

او در خصوص شرایط مالی باشگاه پرسپولیس گفت: هدف کوتاه مدت ما قهرمانی نیم‌فصل است. مدیریت باشگاه آمدند و با ما صحبت کردند تا مسائل مالی برطرف شود. تا الان ۲۰ درصد دریافتی داشتیم.

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-02-14 20:30:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹، ۰۱:۱۰
بی حیا طوری میگه 20/ آدم دلش میسوزه . بیست درصد از چند میلیارد ؟؟؟؟؟؟ همون بیست درصد قرار داد سه چهار میلیاردی میشه شش صد هشتصد میلیون .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر