فهرست
اشتیلیکه پس از باخت مقابل ایران: نیاز به مهاجم قطر داشتیم!
اشتیلیکه پس از باخت مقابل ایران: نیاز به مهاجم قطر داشتیم!

اشتیلیکه پس از باخت مقابل ایران: نیاز به مهاجم قطر داشتیم!

آی‌اسپورت- اولی اشتیلیکه، سرمربی آلمانی تیم ملی کره جنوبی در پایان دیدار تیمش مقابل ایران در نشست خبری حاضر شد.

 

* بازی خوبی بود. فشار زیادی از سوی تماشاگران روی دو تیم بود، اما هر هم ما و تیم ایران بازی جوانمردانه‌ای را ارائه کردیم. باید بگویم از نتیجه‌ای که به‌دست آوردیم، کمی ناراحتم و به‌نظرم می‌توانستیم نتیجه مثبت‌تری به‌دست بیاوریم. از این نتیجه ناراحت و غمگینم.باید بگویم تیم بهتر امروز به پیروزی رسید. ما در 30 دقیقه ابتدایی بازی عملکردی فاجعه‌آمیز داشتیم. در ادامه بازی روند خوبی داشت و قدرت دو تیم یکسان شد، اما ما در 30 دقیقه ابتدایی گل را دریافت کردیم.

 * اشتیلیکه در پاسخ به خبرنگار کره‌ای که گفت شما می‌گویید 30 دقیقه بد بودیم، ولی کره جنوبی در طول بازی مقابل ایران اصلاً حمله‌ای روی دروازه حریف نداشت، گفت: شما درست می‌گویید. ایران موفق عمل کرد. آنها در تک تک حملات‌شان از ما بهتر بودند و در نهایت ما شکست خوردیم.واقعیت این است که ما از نظر قوای جسمانی و فنی ضعیف هستیم و ایران قوی‌تر است.به عقیده من باید بازیکنی مثل سباستین سوریا مهاجم تیم ملی قطر را در تیم‌مان می‌داشتیم تا می‌توانستیم مقابل ایران به برتری برسیم.

 *اشتلیکه در پاسخ به پرسش خبرنگار کره‌ای مبنی بر اینکه چرا ما نمی‌توانیم در آزادی نتیجه لازم را بگیریم و آیا این نتیجه به صعود ما کمک می‌کند یا نه، گفت : ما باید بازی‌مان را آنالیز کنیم. باید سخت درگیر آنالیز خودمان باشیم. تیم ما در خیلی از جنبه‌ها نسبت به ایران سطح پایین کار کرد و برای بهتر شدن باید از پایه کار کنیم و این نیاز فوتبال کره است. باید به آن اهمیت بدهیم و در آینده درباره این مسئله صحبت کنیم. 

 

کدخبر:9412

 

۷ ۱  
آی اسپورت
2016-10-11 20:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۴
واقعیت این است که ما از نظر قوای جسمانی و فنی ضعیف هستیم!! زكي! با اينهمه لژيونر در سطح اول فوتبال اروپا مشكل جسماني داريد؟ ما چي بگيم!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر