فهرست
بیانیه ذوب‌آهن؛ ما مظلوم‌ترین تیم لیگ هستیم
بیانیه ذوب‌آهن؛ ما مظلوم‌ترین تیم لیگ هستیم

بیانیه ذوب‌آهن؛ ما مظلوم‌ترین تیم لیگ هستیم

آی اسپورت - باشگاه ذوب‌آهن در آستانه شهرآورد فوتبال اصفهان و با توجه به مباحثی که اخیراً درباره داوری‌های لیگ برتر مطرح شده است، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: «با توجه به اینکه شهرآورد اصفهان روز ششم فروردین ماه امسال برگزار خواهد گردید و دو نماینده پرافتخار فوتبال اصفهان در تقابل با یکدیگر قرار خواهند گرفت، بی‌تردید نگاه همه فوتبال‌دوستان ایران زمین در این روز به این مصاف جذاب خواهد بود.

بر این اساس و با عنایت به حواشی پیش آمده در ارتباط با داوری‌های فصل جاری لیگ برتر، این انتظار می‌رود که داوری این مصاف جذاب بین دو قدرت فوتبال ایران فارغ از هر نگاه حاشیه‌ای به زیبایی این مصاف کمک نماید و اجازه ندهد زیبایی‌های این مصاف برای مردم کمرنگ شود. در سال نو هستیم و ضمن تبریک به همه فوتبال دوستان انتظار نگاه نو داریم که حال بد داوری های پارسال را از اذهان پاک نماید.

در این ارتباط همان‌گونه که جامعه فوتبال مستحضر است و به‌زعم برنامه‌های تلویزیونی و تحلیل داوری‌های این فصل، ذوب‌آهن مظلوم‌ترین تیم به لحاظ داوری بوده که بیشترین و موثرترین ضرر را از این حیث متحمل شده است و دیگر دوست ندارد به خاطرات تلخ سال گذشته اش از بابت داوری رجوع کند.

این موضوع از یک سو و دغدغه‌های اخیر باشگاه سپاهان از سوی دیگر که اخیراً مسأله نگرانی از 4 داور را مطرح کرده است، لزوم نگاه ویژه کمیته داوران و فدراسیون فوتبال برای برگزاری دیداری که شائبه و نگرانی‌های داوری را به حداقل برساند ضروری می‌سازد. محدود شدن داورانی که می توانند این دیدار را سوت بزنند در پی مصاحبه های اخیر نباید منجر به انتخاب داوری شود که نگرانی ها را افزایش دهد.

از این رو خواهشمند است کمیته داوران با ورود و نگاه ویژه به این مصاف اجازه ندهد اعتراضات اخیر داوری تاثیر خودش را در شهرآورد نشان دهد و سندی به مظلومیت ذوب آهن در این فصل اضافه شود.»

ذوب‌آهن پنجمین تیمی است که قبل از بازی اش مقابل سپاهان بیانیه صادر می کند و خواهان رعایت عدالت در داوری می شود. قبل از ذوب آهن تیم پارس جنوبی جم هم پیش از دیدارش مقابل سپاهان بیانیه صادر کرده بود.

۶    
آی اسپورت
2019-03-23 22:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر