فهرست
توجیه مهاجری؛ پرسپولیس هم به قشقایی باخت!
توجیه مهاجری؛ پرسپولیس هم به قشقایی باخت!

توجیه مهاجری؛ پرسپولیس هم به قشقایی باخت!

آی اسپورت – در اولین بازی نیمه‌نهایی جام حذفی، امروز تیم ماشین‌سازی تبریز در زمین خود و در ضربات پنالتی مغلوب تیم دسته دومی داماش گیلان شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. رضا مهاجری سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری خود بعد از این شکست و در توجیه باخت به تیم دسته دومی داماش گفت: بازی جام حذفی شرایط خودش را دارد و به بازیکنانم هم گفتم که ضمانتی ندارد در جام حذفی برنده باشیم. میل خواستن، انگیزه و اشتباه های داوری همه این ها دست به دست هم می دهد که نتوانستیم برنده شویم. برای رسیدن به این مرحله خیلی زحمت کشیدیم ولی شرمنده شدیم و نتوانستیم صعود کنیم. پرسپولیس هم در جام حذفی از قشقایی شیراز حذف می شود و خونه به خونه هم به فینال رسید ولی دوست نداشتیم اسیر شگفتی در جام حذفی شویم.»

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-10-31 19:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مسعود سلطانیفر
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
نگو اینطوری داغ دلمو تازه کردی،میدم داورزنی قشقایی رو منحل کنه, این مهاجری رو هم ممنوع الفعالیت کنه،تا یادم نرفته از ناظمی بپرسم کدوم یکی از مربیای پرسپولیسی بیکارن بذاریم مربی ماشین سازی
۱
برانکو ۴ ساله تیمت رو به گاری بسته
پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۱۸
خودتو خالی کن :)))
۲
محسن
پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶
از اینکه مربی ماشین سازی شد خوشحالم.تقریبا تکلیفش معلوم است.سالهای قبل،بعضا قدرت انتخاب داشت جلوی رقیبان.انتخاب اینکه برای اعتراض به داور یا بازیکن حریف و البته به ندرت،مربی حریف،تا وسط زمین هم می دوید!!!! یادمه در یک بازی،از نیم فصل دوم سال گذشته،پخش مستقیم اصلا نشانش نداد من فکر کردم محرومه.دقیقه نود نشانش داد که یه گوشه نیمکت را که با دقت نگاه میکردی،آقای مهاجری قابل رویت بود!!!! آنجا مطمئن شدم که ایشان مرد باشرافتی است که البته یادش میرفت در دو بازی فصل،شرفش را با خود به ورزشگاه بیاورد!!!! بالاخره هر کسی،ابراز ارادتش را یه جوری نشان میدهد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر