فهرست
احتمال جدی؛ آلگری به اولدترافورد می‌آید؟
احتمال جدی؛ آلگری به اولدترافورد می‌آید؟

احتمال جدی؛ آلگری به اولدترافورد می‌آید؟

آی اسپورت - ماسیمیلیانو آلگری سرمربی سابق میلان و یوونتوس اصلی ترین گزینه حضور در منچستریونایتد برای جانشینی اوله گونار سولسشائر است. آلگری پس از ترک یوونتوس در تابستان 2019 به شکلی خودخواسته به استراحتی یک ساله رفته و در همین مدت، پیشنهاد بازگشت به دنیای فوتبال با قبول هدایت بارسلونا را هم رد کرده است. با این حال او در همین دوران همواره به یونایتد لینک شده و اکنون اسپورت مدیاست گزارش داده که اگر فرم ضعیف منچستریونایتد در این فصل دگرگون نشود، گزینه اصلی سران باشگاه برای جانشینی اوله مرد 52 ساله ایتالیایی خواهد بود.

یونایتد هم اکنون در رده نازل نهم لیگ برتر قرار گرفته و از زمان حضور دائمی اوله گونار سولسشائر، تعداد باخت های بیشتری نسبت به بردهابش در کارنامه ثبت کرده است. آلگری که تایید کرده در حال آموختن زبان انگلیسی است نسبت به دورنمای کار در خارج از مرزهای ایتالیا هیجان زده است. نام آلگری در نزدیکی های پاریسن‌ژرمن نیز به چشم می‌خورد.

در پاریسن‌ژرمن هم توماس توخل بعد از درگیری با کیلیان ام‌باپه در جریان پیروزی 5-0 بر مون‌پلیه وضعیت مناسبی ندارد و پیش بینی می‌شود در پایان فصل، پارک دو پرنس را ترک کند. البته درگیری توخل با ام‌باپه، تنها مسئله او با بازیکنان پاریسن‌ژرمن نبوده، چرا که او از نیمار نیز به دلیل برگزار کردن جشن تولد 28 سالگی اش، تنها 48 ساعت قبل از مصاف با نانت گله دارد. سران پی‌اس‌جی انتظار دارند توخل تیمشان را به مراحل پایانی لیگ قهرمانان برساند و در صورت ناکامی، احتمال ابقای او روی نیمکت به کمترین میزان می‌رسد.  آلگری 52 ساله سابقه 6 قهرمانی در سری آ، 4 قهرمانی در کوپا ایتالیا و 3 قهرمانی در سوپرجام ایتالیا به همراه دو تیم میلان و یوونتوس را دارد و توانسته یووه را در سال های 2015 و 2017 به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند.

۱    
آی اسپورت
2020-02-16 01:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر