فهرست
حیدری تاثیری در نتیجه نداشت
حیدری تاثیری در نتیجه نداشت

حیدری تاثیری در نتیجه نداشت

آی‌اسپورت- سعید مظفری‌زاده داور بازنشسته فوتبال ایران در نقد داوری قضاوت پیام حیدری داور بازی پرسپولیس ـ نفت را با نمره مثبت ارزیابی می‌کند. مظفری زاده با اشاره به اینکه تصمیمات حیدری تاثیری در نتیجه بازی نداشت دو صحنه مشکوک در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان را پنالتی نمی داند. نقد داوری او را بخوانید:

* پیام حیدری در دقیقه ۲۶ تکل بی ملاحظه سیامک نعمتی را مطابق قانون با کارت زرد جریمه کرد.
 
* حیدری در دقیقه ۴۲ نهایتا به اعتراض های بی مورد نفت به تصمیماتش واکنش نشان داد و وکیا را با کارت زرد جریمه کرد.
 
* یکی از نکاتی که قابل اشاره است اعتراض های زیاد و بی مورد بازیکنان به تصمیمات  پیام حیدری بود و این بازیکن باید بداند که با چنین اعتراض هایی برخورد کند تا دیگر بازیکنان به اعتراض نپردازند.
 
* در دقیقه ۷۹ انصاری تعادل خودش را در محوطه جریمه از دست داد که داور به درستی به ادامه بازی سوت زد.
 
* در دقیقه ۹۰ هم یک بار دیگر کامیابی نیا تعادل خودش را در محوطه جریمه از دست داد که باز هم این تصمیم حیدری در مورد ادامه بازی درست بود.
 
در مجموع می توانم بگویم که پیام حیدری با دوندگی بسیار زیاد خودش سعی کرد که به صحنه ها نزدیک باشد هرچند که در یکی، دو مورد در جریان بازی تیم ها قرار گرفت و توپ با او برخورد کرد که باید از این کار اجتناب کند و در کل قضاوت خوبی داشت و عملکرد داوری به گونه ای بود که تاثیری در نتیجه مسابقه نگذاشت.
 
 
ورزش سه
۲ ۱  
آی اسپورت
2018-08-17 22:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۰
بازی به سبب وقت کشی بحرینی وار تیم مسجد سلیمان 6 دقیقه وقت اضافه داشت.. ولی 4 دقیقه لحاظ شد تو همون 4 دقیقه 1 دقیقه بخاطر قطع شدن دست و پای بازیکن حریف و خونریزی شدید معده نامبرده وقت تلف شد ولی داور عزیز سر همون 4 دقیقه سوتو کشید.. عیب نداره وقتی استقلال نمیبره باید هر کاری کرد تا پرسپولیس هم فرداش نبره..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر