فهرست
سود 10 میلیون یورویی بارسا از مصدومیت دمبله
سود 10 میلیون یورویی بارسا از مصدومیت دمبله

سود 10 میلیون یورویی بارسا از مصدومیت دمبله

آی اسپورت- مصدومیتی که برای عثمانه دمبله به وجود آمد باعث شد تا او برای مدت 4 ماه از میادین به دور باشد و حدود 50 بازی آینده این تیم را از دست بدهد. اما بندی در پرداختی بارسلونا به دورتموند برای جذب او وجود داشته که به این موضوع مرتبط می‌شود.

جدا از این که این مصدومیت اصلا برای دمبله خبر خوبی نبود، حتی برای باشگاه و هواداران هم خوب نبود، از نظر مالی اما به سود باشگاه خواهد شد. یکی از گزینه‌های قرارداد او شرط رسیدن به 50 بازی بوده که وقتی این اتفاق نیفتد یعنی باشگاه 10 میلیون یورو را دیرتر پرداخت می‎کند.

انتظار می‌رود دمبله تا سال 2018 قادر به ادامه بازی برای تیمش نباشد و بعد از آن هم تعداد بازی‌هایی که تا پایان فصل باقی می‌ماند زیاد نیستند. حتی اگر بارسا به فینال کوپا دل ری و لیگ قهرمانان هم برسد، بعید است دمبله بتواند تا پایان فصل آینده این تعداد بازی را با لباس تیم کاتالانی انجام دهد.

بر اساس ادعای منبعی در دورتموند که با روزنامه آلمانی بیلد گفتگویی داشته، در قرارداد او این طور بوده که وقتی دمبله 50 بازی با لباس بارسا انجام دهد، باشگاه اسپانیایی موظف است 10 میلیون یورو به دورتموند بپردازد.

البته این طور نیست که بارسا 10 میلیون یورو را نپردازد، بلکه به خاطر مصدومیت دمبله پردخت آن به تعویق خواهد افتاد. در واقع موضوع فقط زمان رسیدن به این تعداد بازی توسط ستاره فرانسوی است. این یکی از چندین بند خاص قرارداد دمبله است و بندهای دیگری وجود دارند که اگر هریک از آن‌‎ها هم رعایت نشود، پرداخت مبلغی از 105 میلیون یورویی که بارسا باید به طور کامل و تحت هر شرایطی به دورتموند بپردازد، به تعویق می‌افتد.

وینگر فرانسوی که نتوانسته بازی‌های زیادی برای تیم جدیدش انجام دهد و دچار پارگی تاندن پا شده، باید در فنلاند و توسط دکتر اوراوا، یکی از متخصصان برجسته اروپا در زمینه مصدومیت او، جراحی شود.

 

۲    
آی اسپورت
2017-09-18 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر