فهرست
گزارش تصویری از آشتی سرپایی با بختیار: مختصر و مفید
گزارش تصویری از آشتی سرپایی با بختیار: مختصر و مفید

گزارش تصویری از آشتی سرپایی با بختیار: مختصر و مفید

آی اسپورت- مشکل درون خانوادگی استقلال با یک جلسه سرپایی و چند دقیقه‌ای ختم شد! بحث اعتراض بختیار رحمانی به تعویض که در این روزها حسابی سروصدا کرده در نهایت امروز واکنش کادرفنی آبی‌ها را به دنبال داشت. پیش از آغاز تمرین بهتاش فریبا و محمد خرمگاه به عنوان اعضای کادر فنی استقلال یک جلسه سرپایی را با بختیار رحمانی، هافبک ناراضی آبی‌پوشان برگزار کردند. منصوریان خطاب به فریبا گفت که رحمانی در اختیار اوست تا صحبت‌های لازم انجام شود. محمد خرمگاه نیز برای دقایقی با هافبک استقلال به صحبت پرداخت. ظاهرا همه حاشیه‌ها با این جلسه کوتاه مدت به پایان رسید.

منصوریان و کادرفنی استقلال تلاش زیادی داشتند که این اتفاق را حاشیه بسیار کوچکی نشان بدهند که با یک صحبت خودمانی قابل حل است و احتمالا به همین دلیل هم این جلسه سرپایی را در تمرین و مقابل چشم رسانه‌ها برگزار کردند تا به آن‌ها هم پیغام بدهند که همه چیز تمام شد و اوضاع به روال عادی خود بازگشته است. در کل به نظر می‌رسد این جلسه بیشتر از این که برای صحبت با بختیار رحمانی و متنبه شدن او برگزار شده باشد برای تمام شدن بحث‌های رسانه‌ای انجام شده است. در بازی بعد مشخص می‌شود که همه چیز به همین جلسه سرپایی ختم شده و یا این که قصه به بازی بعدی هم خواهد رسید و به نیمکت‌نشینی بختیار خواهد انجامید.

۱ / ۴

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-10-18 17:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
رحمان
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
منصوریان تمرکزش فقط رو نمایشه و راضی کردن لیدرها حتی اگر لازم باشه سر تنرین املت بخورن
۳
حمید
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
به هر حال آقای منصوریان کم کم متوجه می شود که نمی شود همه چیز را با حرف زدن حل کرد، ایشون مربی مناسبی برای جلسات کنفرانس بعد از بازی هاست
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر