فهرست
نادری آماده نیست تیموری را می‌خواهند
نادری آماده نیست تیموری را می‌خواهند

نادری آماده نیست تیموری را می‌خواهند

آی اسپورت - یارگیران باشگاه استقلال در نقل‌وانتقالات پیش‌فصل آنقدر بر سر جذب محمد نادری سروصدا به‌پا کردند که تصور می‌شد صید بزرگی انجام شده و این بازیکن در جناح چپ به بازیکنی محوری تبدیل می‌شود و شرایط متفاوتی را برای استقلال ایجاد می‌کند. خیلی‌ها حتی او را به‌دلیل شرایط خاص جدایی‌اش از پرسپولیس با نیکبخت‌واحدی مقایسه می‌کردند، اما نادری هرگز در آن مسیر حرکت نکرده و تا امروز نتوانسته باری از روی دوش استقلال بردارد. حضور این بازیکن که با هزینه قابل توجهی انجام شد، انتقاد‌های بسیاری را به‌دنبال داشت و خیلی‌ها مهدی عبدیان، عضو هیأت‌مدیره باشگاه استقلال را مسئول این خرید ناموفق می‌دانند.

کارنامه نادری در استقلال زمانی وخیم‌تر جلوه می‌کند که می‌بینیم او دقایق کمی در ترکیب تیمش به میدان نرفته و مربیان استقلال فرصت و مجال کافی را در اختیارش قرار داده‌اند اما این بازیکن هرگز نتوانسته نقش خود را به‌عنوان یک مدافع یا هافبک چپ کلاسیک به‌خوبی ایفا کند به‌طوری که محمود فکری از زمان شروع نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به سران باشگاه استقلال اعلام کرده در راستای جذب یک هافبک-مدافع چپ جدید اقدام کنند.

در همین راستا فکری نام میثم تیموری را به باشگاه داده تا اگر شرایط انتقال این بازیکن نام‌آشنا به استقلال وجود داشته باشد از تراکتور جدا شود اما رایزنی‌ها برای جذب این بازیکن که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را هم دارد هیچ نتیجه‌ای به‌همراه نداشته و استقلالی‌ها همچنان در حال رایزنی با تراکتور هستند.

با توجه به اینکه رسول خطیبی به تراکتور ملحق شده و روی تداوم حضور مهره‌های ارزشمند این باشگاه تأکید دارد بعید است اساساً او با چنین انتقالی موافقت کند ضمن اینکه تیموری در نیم‌فصل نخست یکی از بهترین‌های تیمش بوده و توانسته انتظارات را در این پست به‌خوبی برآورده سازد، بنابراین انتقال او به استقلال را در شرایط فعلی باید منتفی دانست مگر آنکه استقلالی‌ها حاضر به پرداخت رقم قابل توجهی باشند تا روزنه‌ای برای این انتقال ایجاد شود.

به هر حال اعلام رسمی نام تیموریان به باشگاه از سوی محمود فکری از دو جنبه قابل بررسی است؛ نخست اینکه فکری در جناح چپ احساس نیاز می‌کند و محمد نادری  جواب نداده و مسأله مهم دیگر اینکه باشگاه استقلال دوباره سراغ بازیکنی رفته که پیش‌تر به‌دلیل بی‌توجهی در این باشگاه ناچار به جدایی شده است.

از یاد نمی‌بریم روز‌هایی را که تیموری در ترکیب استقلال بود اما از سوی مربیان چندان جدی گرفته نمی‌شد تا اینکه شرایط این بازیکن به نقطه‌ای رسید که ناچار به ترک استقلال شد.

تیموری اما در همان اندک فرصت‌هایی که در استقلال در اختیارش قرار گرفت نشان داده بود بازیکن باظرفیتی است اما انگار هیچ‌یک از مربیان استقلال استعداد این بازیکن را نمی‌دیدند یا اگر هم می‌دیدند خود را به ندیدن می‌زدند.

 

ایران ورزشی 

۳ ۳  
آی اسپورت
2021-02-28 23:30:00
نظر دهید

۳ نظر
محمد
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹، ۰۰:۳۴
شکر میخورند
۳
سینا
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹، ۱۲:۳۵
وزیر مقصره. کلا بازیکنایی گرفتن که بدردشون نمیخورن
۶
فقط قرمز
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۵۲
چی شد پس یا علی گفتن هنوز عشق آغاز نشده؟

۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر