فهرست
یورولیگ؛ صعود چلسی و حذف مارسی
یورولیگ؛ صعود چلسی و حذف مارسی

یورولیگ؛ صعود چلسی و حذف مارسی

آی اسپورت - در ادامه رقابت‌های لیگ اروپا، لاتزیو، مارسی و سویا شکست خوردند ولی چلسی با برتری 4-0 در مقابل پائوک یونان توانست صدرنشینی خود را تثبیت کند. در بازی های پایانی پنج شنبه شب از گروه های هفتم تا دوازدهم لیگ اروپا، دوازده مسابقه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در گروه هفتم اسپارتاک مسکو در خانه 2-1 مقابل راپیدوین شکست خورد، دیدار رنجرز و ویارئال هم در اسکاتلند با تساوی بدون گل پایان یافت. در این گروه ویارئال و راپیدوین با 7 اول و دوم هستندف رنجرز نیز با 6 امتیاز سوم است.

در گروه هشتم، آپولون 2-0 از سد لاتزیو گذشت، و فرانکفورت در آلمان توانست مارسی را با نتیجه سنگین 4-0 شکست دهد. در این دیدار یوویچ دو گل زد و بازیکنان مارسی دو بار به اشتباه دروازه خودی را باز کردند. در این گروه صدرنشینی فرانکفورت قطعی شد. لاتزیو هم با 9 امتیاز دوم شد و صعود کرد. در گروه نهم، بازی مالمو و خنک 2-2 تمام شد، بشیکتاش هم توانست 3-2 میزبانش سارپسبورگ را شکست دهد. در این گروه خنک 8، بشیکتاش 7 و مالمو 6 امتیاز دارند.

در گروه دهم، کراسنودار 2-1 از سد آکیسار بلدیه گذشت، استاندارد لیژ هم با یک گل سویا مدعی را شکست داد. در این گروه کراسنودار با 12 امتیاز صدرنشین است و سویا و استاندارد لیژ هر دو 9 امتیاز دارند. در گروه یازدهم، دیناموکیف 1-0 آستانه را برد، رن هم با همین نتیجه یابلونتس را مغلوب ساخت. در این گروه دیناموکیف 11 امتیاز دارد، آستانه 8 امتیاز دارد و دوم است و رن در جایگاه سوم است.

در گروه دوازدهم، چلسی در استمفوردبریج با نتیجه سنگین 4-0 از سد تیم ده نفره پائوک گذشت که بیش از 85 دقیقه با یک یار کمتر بازی می کرد. ژیرو 2 گل و موراتا یک گل زدند، یک گل هم بازیکنان حریف به دروازه خودی زدند. باته هم در خانه 2-0 از سد ویدئوتون گذشت. در این گروه چلسی با 15 امتیاز صدرنشین شد، باته هم با 6 امتیاز دوم است.

۱    
آی اسپورت
2018-11-30 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر