فهرست
ادعای احمدی‌نژاد: استقلال باید ۴ گل دیگر می زد
ادعای احمدی‌نژاد: استقلال باید ۴ گل دیگر می زد

ادعای احمدی‌نژاد: استقلال باید ۴ گل دیگر می زد

آی‌اسپورت-  مهمان ویژه سکوهای آزادی یک شخص خاص بود. رئیس جمهوری سابق ایران امروز خود را به ورزشگاه آزادی رساند تا نظاره گر دیدار استقلال برابر العین باشد.  محمود احمدی نژاد پس از پایان دیدار تیم های استقلال ایران و العین امارات درباره حضور خود گفت: خدا را شکر می‌کنم این فرصت دست داد تا در جمع جوانان عزیز کشورمان حضور پیدا و یک بازی بسیار بسیار خوب را از نزدیک تماشا کنم. 


او درباره بازی گفت: خوشبختانه شاهد دیدار خوبی بودیم و دوست داشتیم استقلال این دیدار را ببرد و واقعاً هم از حریف خود سر بود. بچه ها خیلی زحمت کشیدند، اما به‌نظر من تا حدود زیادی آثار روانی بازی قبل و شکست ۳-۰ که ناشی از خستگی بچه‌ها بود، مانع از کسب سه امتیاز شد. امیدوارم تمام تیم‌های کشورمان در دیدارهای آینده همان‌طور که ذوب‌آهن شب گذشته به برتری دست یافت، موفق به شکست حریفان خود شوند. مطمئنم هر سه نماینده کشورمان به دور بعد مسابقات صعود خواهند کرد و جوانان باید از این تیم‌ها حمایت کنند.

مدیران فدراسیون فوتبال و ورزش نیز زحمت می‌کشند و واقعاً تنظیم برنامه‌ها سخت است. من به‌عنوان یک مسئول اجرایی پیشینه این سختی را می‌دانم. امیدوارم یک مقدار بیشتر هوای نماینده‌های کشورمان را داشته باشند و بازی‌های آنها فشرده نباشد، چرا که هر تیمی به آسیا می‌رود نماینده کشورمان است.

 جو ورزشگاه بسیار بسیار خوب بود و شاهد جوی انسانی و بانشاط بودیم. طرفداران هم تا لحظه آخر تشویق کردند و یک مقدار بدشانسی مانع از پیروزی استقلال شد و این تیم نتوانست سه چهار گل بزند. از لحاظ امنیتی نیز بچه‌ها واقعاً زحمت کشیدند و امنیت مردم را تأمین کردند، دست‌شان درد نکند که به‌خوبی مدیریت کردند تا ۶۰، ۷۰ هزار نفر جمعیت با آرامش به ورزشگاه بیایند و امنیت آنها تأمین شد.

۱ ۴  
آی اسپورت
2019-03-13 02:06:00
نظر دهید

۴ نظر
قهرمان جام بین المللی شهدای امجدیه
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۲:۱۶
برید دعا کنید العین کایو و محمد عبدالرحمان و ریبیرو و احمد اسماعیل و احمد محمد را نداشت و عموری و حسین شحات را فروخته بود و مامیچ هم ازش رفته بود وگرنه یه 6تای دیگه میذاشت درتون
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۳:۱۸
راه نجات کیسه بازگشت من
حمایت کنین تا ممه رو به باشگاه استقلال برگردانم:)))
احسان ع
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۸:۳۴
قهرمانی های کثیف تیم استقلال بواسطه ریاست جمهوری همین شخص بود
۴
مموتی هستم بزرگترین اسطوره کیسه کشا
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۰۲
مموتی تا تو نیایی کیسه کیسه نمیشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر