فهرست
پیروزی همیلتون در رقابت با سایه خودش!
پیروزی همیلتون در رقابت با سایه خودش!

پیروزی همیلتون در رقابت با سایه خودش!

آی‌اسپورت- لوییس همیلتون در گرندپری اسپانیا بدون آنکه هیچ رقیبی را نزدیک خود ببیند به پیروزی رسید. مکس ورشتپن و والتری بوتاس به ترتیب دوم و سوم شدند. لوییس همیلتون در مسابقه ای که با فاصله قابل توجهی از سایر رانندگان رانندگی می کرد، به عنوان نفر اول از خط پایان عبور کرد و پیروزی گرندپری اسپانیا را به دست آورد. پس از همیلتون و با اختلافی بیشتر از ۲۰ ثانیه، مکس ورشتپن که مسابقه را از خط سوم آغاز می کرد در رده دوم قرار گرفت و والتری بوتاس در سکوی سوم ایستاد. 

لوییس همیلتون از ابتدا تا انتهای مسابقه فرمول یک اسپانیا، با اختلاف پیشتاز پیست کاتالونیا بود تا در نهایت پنجمین پیروزی خود در گرندپری اسپانیا را تجربه کند. این چهارمین پیروزی همیلتون در فصل ۲۰۲۰ فرمول یک محسوب می شود. سرنوشت مسابقه اسپانیا در همان زمان استارت مشخص شد؛ لوییس همیلتون شروعی بی نقص داشت اما هم تیمی وی یعنی والتری بوتاس که خط دوم را در اختیار داشت نتوانست از این مزیت استفاده کند و به رده چهارم سقوط کرد. بوتاس در نهایت مسابقه را پشت سر مکس ورشتپن در رده سوم به پایان رساند.
به گزارش طرفداری، اما تیم فرمول یک ریسینگ پوینت در ادامه فصل خوبش هردو راننده خود را در میان پنج نفر برتر دید. لنس استرول که استارت بسیار خوبی داشت، با احتساب جریمه پنج ثانیه ای سرجیو پرز به علت بی توجهی به پرچم آبی در رده چهارم قرار گرفت. اما برای فراری اوضاع کماکان جالب نیست. چارلز لکلرک به علت نقص فنی موتور نتوانست مسابقه را تمام کند اما سباستین فتل با تنها یک پیت استاپ و مدیریت صحیح لاستیک هایش به رده هفتم دست یافت. فتل مسابقه را از خط یازده آغاز کرده بود.

     
آی اسپورت
2020-08-17 01:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر