فهرست
پیشنهاد عجیب سانتوس؛ شماره 10 پله برای توتی
پیشنهاد عجیب سانتوس؛ شماره 10 پله برای توتی

پیشنهاد عجیب سانتوس؛ شماره 10 پله برای توتی

آی اسپورت - چندی پیش اخباری درباره پیشنهاد سانتوس به باستین شواین اشتایگر به گوش رسید که به نظر می‌رسد این پیشنهاد رد شده است. اکنون باشگاه سانتوس به دنبال جذب فرانچسکو توتی، سمبل تیم فوتبال رم است و سرمربی این تیم نیز ضمن تایید این خبر عنوان کرد باشگاه شماره معروف ۱۰ این باشگاه که قبلا در اختیار پله قرار گرفته بود، به توتی پیشنهاد قرارداد خواهد داد.

دوروال جونیور درباره جذب این بازیکن گفت: «همیشه انسانی ایده‌آلیست بودم. همیشه به دنبال جذب بهترین‌ها هستم. به همین خاطر تاکید به داشتن فرانچسکو توتی دارم. به خوبی می‌دانم حضور توتی در سانتوس چه معنا و مفهومی برای فوتبال ما خواهد داشت. این اتفاق باعث خواهد شد تا اسپانسرهای زیادی به سراغ ما بیایند و منابع مالی ما بیشتر از قبل شود. علاوه بر آن حضور بازیکن باکیفیتی چون توتی، باعث بالا رفتن سطح تیم ما خواهد شد. حضور بازیکنانی چون توتی، ریبری و یحیی توره به سود تیم ما خواهد بود. از این بین من علاقه زیادی به حضور توتی در تیم دارم و امیدوارم باشگاه اقدام لازم برای جذب او را انجام بدهد.»

لوچانو اسپالتی چندان اعتقادی به توتی ندارد و اغلب در بازی‌های کمی، آن هم به صورت ذخیره از حضور توتی استفاده می کند. باید ببینیم این بازیکن بزرگ ایتالیایی در رم از فوتبال خداحافظی خواهد کرد یا در اواخر دوران فوتبالش راهی لیگ برزیل می شود.

 

 

     
آی اسپورت
2016-12-20 11:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر