فهرست
پدیده همچنان در خطر کسر امتیاز و سقوط
پدیده همچنان در خطر کسر امتیاز و سقوط

پدیده همچنان در خطر کسر امتیاز و سقوط

آی اسپورت - با توجه به اینکه مسئولان شرکت پدیده مشهد دیگر قصد تیمداری برای فصل آینده ندارند، شنیده می‌شود چهار سرمایه‌دار خریدار جدی امتیاز این تیم مشهدی هستند.

در شرایطی که برخی از عدم وجود خریدار برای تیم پدیده صحبت می‌کنند و شرکت پدیده نیز دیگر تمایلی به تیمداری ندارد، چند خریدار خوب برای خرید امتیاز این باشگاه پیدا شده است. البته امتیاز این باشگاه در صورتی قابل واگذاری و انتقال است که با تمام طلبکاران این باشگاه تسویه حساب شده یا رضایت آنها به صورت رسمی جلب شود.
در این بین خطر کسر شش امتیاز از تیم پدیده به دلیل شکایت ایگور پراهیچ همچنان این تیم را تهدید می‌کند. شنیده می‌شود طی توافقی که فعلا پدیده‌ای‌ها با این بازیکن داشتند مقرر شد هر ۱۰ روز یک بار مبلغ ۱۰‌هزار دلار به او پرداخت شود که تاکنون دو مرحله از این کار انجام شده و با وجود پرداخت پول به دلیل اختلال در کار صرافی‌ها این پول هنوز به دست وی نرسیده است. البته مسئولان باشگاه پدیده با وی در تماس هستند تا به هر طریق پول او را پرداخت کنند. اگر این اتفاق نیفتد و 6 امتیاز دیگر از پدیده کسر شود، امتیاز این تیم در لیگ برتر به 23 خواهد رسید و دومین تیم مشهد هم در آستانه سقوط به لیگ یک قرار خواهد گرفت.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-04-20 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
اعلام کردن که پدیده فصل بعد تیمداری نمیکنه،باید از همین الان تکلیف مشخص بشه،تو لیگ برتر هم نباید براحتی بذارن مسئولان پدیده امتیاز تیم رو بفروشن،امیدوارم با کنارگذاشتن پدیده تیم سوم لیگ یک هم بیاد لیگ برتر که تیمایی مثل فجر و نساجی هم بتونن بیان
۴ ۱
محسن
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
بنا به دلایلی،شخصا دوست دارم کسر امتیازش اتفاق بیفتد و سقوط کند.از ان تیمهایی است که تبانی را از نوع دیگرش انجام میدهد.مثل اتفاقاتی که مدعی هستند در لیگ یک اتفاق میافتد:دلبخواه،شل بگیر سفت بگیر میکند.دلم برای ملوان و فجر تنگ شده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر