فهرست
دستپخت بد ساشا برای استقلال
دستپخت بد ساشا برای استقلال

دستپخت بد ساشا برای استقلال

آی اسپورت - پسر وینفرد شفر از نزدیک تماشاگر بازی الهلال برابر حریف تونسی‌اش در فینال جام باشگاه‌های عرب بود تا بتواند آنالیز دقیقی از حریف استقلال را در اختیار پدرش بگذارد اما حالا به نظر می‌رسد دست‌پخت ساشا برای استقلالی‌ها خوب نبوده که علیرغم برتری در بازی رفت، آنها در بازی برگشت نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. استقلال امشب مقابل الهلال کمتر هجومی نشان داد تا مالکیت توپ و میدان بیشتر در اختیار حریف عربستانی باشد و آبی‌ها بر خلاف برتری در بازی رفت این بار بازنده میدان باشند که با توجه به بازی کم موقعیت استقلال و برتری الهلال ده نفره به نظر می‌رسد آنالیز ساشا از بازی‌های الهلال چندان خوب نبوده است مخصوصا این که او جهت شناخت بیشتر و آنالیز دقیق تر از الهلال بازی این تیم را از نزدیک دیده بود اما گویا آنالیز الهلالی‌ها دقیق‌تر بود که توانستند استقلال را در بازی برگشت شکست دهند.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2019-04-24 00:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
...
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۱۲
به والله این یارو اصلا انالیزور نبود از اولش به اسم انالیزور به کیسه قالبش کردن. قبل از امدن به کیسه تو پیجش اصلا یه پست فوتبالی هم نبود تمام پست ها درباره گربه و لاک پشت ها بود!
۵
..
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۴۲
همچین میگین کمتر هجومی بود انگار بازی رفت الهالو به توپ بسته بودن، خوبه بازی رفتم مالکیت توپ ۶۵ به ۳۵ برا الهلال بود و استقلال رو دوتا کاشته شانسی تونست گل بزنه ، خخخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر