فهرست
خریدهای خارجی برانکو؛ از گولچ تا منشا
خریدهای خارجی برانکو؛ از گولچ تا منشا

خریدهای خارجی برانکو؛ از گولچ تا منشا

آی اسپورت - یکی از نقاط مبهم و شاید تاریک کارنامه برانکو ایوانکوویچ، خریدهای خارجی پرسپولیس در دو فصل گذشته بود که با انتخاب او انجام شد. الکس پلی‌یانسکی، آنتونی گولچ و ولادیمیر پریموف بازیکنانی بودند که در ابتدای لیگ شانزدهم با نظر برانکو به پرسپولیس پیوستند و نه تنها به کار این تیم نیامدند بلکه بازیکنی مثل گولچ استرالیایی بدون حتی یک دقیقه بازی برای پرسپولیس، با شکایت به فیفا، پرونده‌ای جدید برای این تیم باز کرد و سرانجام هزینه‌ای میلیاردی برای این باشگاه تراشید. جذب پلی‌یانسکی و پریموف اوکراینی هم چیزی جز دردسر و بدنامی برای مدیران وقت پرسپولیس به همراه نداشت.

در لیگ هفدهم هم گادوین منشا و بشار رسن به پرسپولیس پیوستند. اما این دو بازیکن هم با وجود کارنامه خوب و سابقه روشن، به اندازه‌ای که از آنها انتظار می‌رفت به پرسپولیس و برانکو کمک نکرده‌اند. منشا در لیگ برتر فصل گذشته تا این مقطع یعنی هفته بیست و پنجم، برای پیکان میانه جدولی 12 گل زده بود اما برای پرسپولیس تا امروز فقط 4 گل زده است. بشار رسن هم نمایش‌های پرنوسان در پرسپولیس دارد و همین باعث شده تا او نتواند جایی در ترکیب اصلی این تیم پیدا کند. با این همه فراموش نکنیم پرسپولیس در فصل گذشته لیگ قهرمانان بدون بازیکن خارجی به مرحله یک هشتم نهایی رسید و منشا فقط در بازی‌های مرحله یک چهارم و نیمه نهایی در کنار پرسپولیس بود.

 

روزنامه سازندگی

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2018-03-09 13:40:00
نظر دهید

۵ نظر
آبتین
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
آها. میخوام بدونم علی کریمی چرا در این باره صداش در نمیاد؟ یا هدایتی؟
چرا سوزنش روی اینا گیر نمی کنه؟
کوهیار
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
خالیفسور دلال کلی از این خار جی ا پول دلالی به جیب زد
سرخ ترین حادثه تاریخ
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
آره کلی جام زده به جیب ولیگ رو به یه طرفش گرفته
۵
ششتقلالی بودن جرم نیست بیماری است
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۳۹
برای سلامتی جماعت بیمار دعا کنیم ❤❤
۱
serezo
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
این چندمین مطلبه که از روزنامه سازندگی این اوخر علیه برانکو تو سایت قرار گرفته و جالبه اینجاس که سیامک رحمانی همین اواخر جانشین مدیر مسئول این روزنامه شد ، در مورد خزعبلات رحمانی علیه برانکو هم نیازی به گفتن نیست ، و جالب تر اینکه اینا همشون هم پرسپولیسی هستن ، این جماعت واسه جیبشون قلم میزنن نه دلسوزس و هدفشون تخریب برانکو و یحتمل اوردن گزینه های مورد نظرشون و ....و..
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر