فهرست
وعده گتوسو: ۳۰ کیلومتر پیاده روی می‌کنم
وعده گتوسو: ۳۰ کیلومتر پیاده روی می‌کنم

وعده گتوسو: ۳۰ کیلومتر پیاده روی می‌کنم

آی‌اسپورت- هدف اول میلان گتوسو در این فصل راه یافتن به لیگ اروپا در فصل بعد بود؛ اتفاق که شب گذشته با برد پرگل میلان برابر فیورنتینا قطعی شد. گتوسو در آخرین مصاحبه مطبوعاتی این فصل به خبرنگاران گفت: « به بازیکنان تیم تبریک می‌گویم. کارهایی که خواسته بودم، به خوبی انجام دادند. ما شالوده جوانی در تیم داریم و فقط باید پیشرفت کنیم. من واقعا از بچه‌ها راضی‌ام. واکنش خوبی داشتیم و البته خوش‌شانس بودیم که خیلی زود گل تساوی را به ثمر رساندیم اما می‌خواستیم پیروز شویم. فیورنتینا موقعیتی به ما نمی‌داد و شرایط را سخت کرده بود. رسیدن به رده ششم برای ما مهم بود. دو بازی اخیر ما آسان نبودند. پس از شکست در فینال کوپا ایتالیا، آماده شدن برای بازی مقابل تیم‌هایی مانند آتالانتا و فیورنتینا سخت است. تیم از بابت کمبود تجربه من ضربه خورد اما به شما اطمینان می‌دهم از بابت اشتیاق انگیزه هیچ چیزی کم نداشتیم. همه کارها را بازیکنان کردند. یک مربی بدون بازیکنانش هیچ کاری نمی‌تواند بکند. آنها از روز اول حرف‌های من را گوش دادند و من هم هرگز به آنها دروغ نگفته‌ام. لحظاتی بوده که آنها ناراضی بوده‌اند ما همیشه رو در رو موضوع را حل می‌کنیم. حقیقت این است زمانی که یک بازیکن عصبانی است، من خوشحالم چون این یعنی هنوز زنده است و به کارش متعهد است.»

گتوسو قول داده بود در صورت رسیدن به لیگ اروپا، 30کیلومتر پیاده‌روی کند: «  قولی که دادم؟ قطعا تا پایان هفته آن را انجام می‌دهم. زمانی که قول می‌دهید باید پای حرفتان باشید. این کار یعنی 5ساعت وقتم را از دست می‌دهم و راستش با کمال میل این 5ساعت را هدر می‌دهم. البته تنها نمی‌روم. به همسرم می‌گویم با اتومبیل جلویم حرکت کند و من او را دنبال می‌کنم تا مشکلی برایم پیش نیاید. در روزهای آینده با باشگاه دیدار و در این مورد صحبت می‌کنیم. هنوز لیست خرید نداریم. بیشتر از 3-4 بازیکن به ما ملحق نخواهند شد. زمانی که از تجربه صحبت کردم، منظورم تجربه برای بازی‌ها بود. از سن و سال حرف نزدم. بازیکنان 25ساله‌ای هستند که 200بازی در لیگ‌های بزرگ انجام داده‌اند و کیفیت رهبری دارند.»

آیا دوناروما در میلان می‌ماند؟ « دوناروما میراث باشگاه است. باید ببینیم فصل آینده چه می‌شود اما امیدوارم با ما بماند. رینا به ما کمک خواهد کرد اما ما بازی‌های زیادی در طول یک فصل داریم.»

۱    
آی اسپورت
2018-05-21 12:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر