فهرست
سوژه روز؛ این خارجی تنبل و سیگاری است!
سوژه روز؛ این خارجی تنبل و سیگاری است!

سوژه روز؛ این خارجی تنبل و سیگاری است!

آی اسپورت - یکی از خارجی‌های تازه وارد لیگ برتر که هنوز چند وقت از حضورش در تیم پرستاره نگذشته حسابی نزد همبازیانش سوژه شده است. عدم دوندگی او در زمین همبازیانش و مخصوصا بازیکنان کناری‌اش را شاکی کرده و از طرفی او در همین چند هفته دو سه بازی تیمش را به خاطر مصدومیت جزیی از دست داده است.

این پایان ماجرا نیست چرا که بازیکن خارجی اشاره شده علاقه زیادی هم به سیگار دارد و همین مسئله حسابی همبازیان او را غافلگیر کرده. هر چند همبازی‌های او اعتقاد دارند با تنبلی که در این بازیکن می‌بینند زیاد از سیگاری بودنش هم تعجب نکرده‌اند. به اعتقاد برخی از همبازیان این بازیکن خارجی او در سال‌های پایانی فوتبالش به سر می‌برد و بیشتر برای تفریح و کسب درآمد راهی فوتبال ایران شده اما قطعا اگر به خودش نیاید در پایان فصل مجبور به ترک تیمش خواهد شد.

فوتبالی

۷ ۳  
آی اسپورت
2019-03-19 16:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ali
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۴۹
توهمات ذهن بیمار نویسنده
محمدرستگاربان
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۰۳
از سایت فوتبالی زیر نظر چیا فوادی که واسه قانونی کردن قرارداد پاتوسی صدتا توییت پشت سرهم نوشت بودمیر بازیکنی از دینامو زاگرب به پرسپولیس اومده بد وسیگاریه ولی بشکه ها ببخشید بازیکنهای جدید استقلال که از لیگ‌های که به زحمت میشه بهشون لقب حرفه ای داد یعنی ازبکستان و آفریقای جنوبی به ایران اومدن سوپر استار هستن غیر از حرام زادگی رسانه ای چی میشه گفت به این
محسن
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۲۴
خون خودتو کثیف نکن.من استقلالی هستم و خدمت نویسنده و شما دوست عزیز عرض میکنم بازیکنانی که خودشان استاد زیر و روی قلیان هستند از سیگار کشیدن همبازی خود باید تعجب کنند؟! البته داستان قلیان و دود،مختص یک تیم و دو تیم نیست.کلا عرض کردم.وانگهی معمولا یکی از تستهای پزشکی قبل از عقد قرارداد،تست تنفس و دم و بازدم بازیکن است.اگر مشکلی باشه و برای کسی مهم باشه،انجا مشخص شده.پس اصلا این بازیکن مشکلی ندارد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر