فهرست
سوژه روز/ دایی و یحیی به پرسپولیس کمک می‌کنند؟
سوژه روز/ دایی و یحیی به پرسپولیس کمک می‌کنند؟

سوژه روز/ دایی و یحیی به پرسپولیس کمک می‌کنند؟

آی اسپورت – امشب در ادامه هفته هفتم لیگ هفدهم، سایپا در تهران میزبان تیم صدرنشین پارس جم جنوبی خواهد بود. شاگردان علی دایی پس از 3 باخت متوالی در لیگ برتر و جام حذفی از روزهای اوج خود فاصله گرفته‌اند اما بازگشت آنها در بازی امشب نه تنها باعث داغ‌تر شدن رقابت در بالای جدول می‌شود بلکه پرسپولیسی‌ها را هم خوشحال خواهد کرد. در حال حاضر شاگردان شگفتی‌ساز مهدی تارتار با یک بازی کمتر از پرسپولیس 2 امتیاز بیشتر از این تیم دارند و اگر امشب مغلوب سایپا شوند این فاصله افزایش پیدا نخواهد کرد. رقابت امشب بین دو مربی پرسپولیسی یکی از دیدنی‌ترین بازی‌های هفته هفتم است و باید دید تیم دایی موفق به پیروزی بر صدرنشین می‌شود یا تیم پارس جم صدرنشینی خود را تثبیت خواهد کرد.

از سوی دیگر امشب تراکتورسازی در تبریز میزبان پدیده مشهد است. تیم مشهدی با رضا مهاجری نتایج خوبی گرفته و اگر امشب با اختلاف بیش از یک گل بر میزبانش غلبه کند حتی می‌تواند با تفاضل گل بهتر از پرسپولیس به رده دوم جدول صعود کند و پرسپولیس را به رده سوم بفرستد. شاگردان یحیی گل‌محمدی اما در جام خذفی پدیده را البته با گلی آفساید شکست دادند و امشب هم اگر بتوانند آن نتیجه را تکرار کنند و از تیم حریف امتیاز بگیرند باعث ماندن پرسپولیس در رده دوم خواهند شد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-09-22 14:34:00
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۰۴
پرسپولیس به کمک هیچ کس نیازی ندارد. فعلاً اولویت پرسپولیس، آسیا و بازی با الهلال است.
۶
عقده ای
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
عقده ای این همه تیم هاتون با کمک داور و فدراسیون و بازیکن های سابقشونتو تیم های حریف تونستن نتیجه بگیرن چرا اونا رو نمیگی ولی به گلی که تراکتور به پدیده زد و تو شب های فوتبالی هم گفتن آفساید نبوده گیر دادی و داری عقده خالی میکنی. معلومه خیلی میسوزین از برد تراکتور. لعنت بر کسی که چشم دیدن برد تراکتور رو نداره.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر