فهرست
پایان غائله؛ چک آخر تبریزی پاس شد
پایان غائله؛ چک آخر تبریزی پاس شد

پایان غائله؛ چک آخر تبریزی پاس شد

آی اسپورت – باشگاه استقلال برای جذب مرتضی تبریزی چند فقره چک به باشگاه ذوب‌آهن اصفهان داده بود، ولی هر بار به بهانه‌ای زمان پاس شدن این چک‌ها عقب می‌افتاد. روز گذشته هم باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد که اگر چک آخر تا امروز (چهارشنبه) پاس نشود آن‌ها از مراجع قانونی پیگیر موضوع می‌شوند و حتی حکم جلب استقلالی‌ها را می‌گیرند.

امیرحسین فتحی که اعتقاد داشت ذوبی‌ها نمی‌توانند حکم جلب بگیرند، پس از تهدید‌های آذری و مسئولان باشگاه ذوب‌آهن در نهایت امروز چک آخر انتقال تبریزی که مبلغ آن ۳۰۰ میلیون تومان بود را وصول کرد. با این انتقال سعید آذری طبق قولی که داده بود موفق شد تمام حق و حقوق باشگاه ذوب‌آهن را از فروش تبریزی بگیرد و به نوعی مچ مدیرعامل باشگاه استقلال را بخواباند.

  ۳  
آی اسپورت
2019-03-13 11:59:00
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
خوشم اومد فتحی از ترس حکم جلب اذری ترسید چک را پاس کرد تا اینها باشند با اصفهانی جماعت در نیوفتند که برجوری زمینمی خورند به نظرم اذری باید دیرکرد چکم بگیره اذری جان حکم جلبش را دوباره بگیر این مرتیکه مال مردم خور را
۱
.
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۱۰
چی شد از دلال اصلی سلطانی فر پول رو گرفتن؟
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۱۴
از روزی که مدیران کیسه اعلام کردن که به همراه مدیران پیشین، درآمدهای تا 2 فصل آیندشونو پیش خور کردن ، در کمال تعجب شاهد این هستیم که :
1-جیرینگی 10 میلیارد تومن پول فسخ 2تا خارجی بنجلشونو دادن!!!
1-کمپ قطر رو رزرو و پولشو پرداخت ولی با چس کردن بازیکناشون بیخیال اون سفر شدن و پول رفت هوا!!
3-و دوباره پول یه کمپ 10 روزه تو آنتالیا رو هم پرداخت کردن!!!
4-ایسما رو خریدن به ارزش 1.5 میلیون دلار به اضافه چند صد هزار دلار پول رضایتنامه!!
5- پاتوسی رو خریدن با مبالغ عجیب غریب که طبق ادعای خبرگزاری های خود آفریقا جمعا حدود 1.5 میلیون یورو هزینه شده براش!!
6-گادوین منشا رو که پرسپولیس به دلیل دستمزد بالا و دلاریش ، باهاش فسخ کرده بود و به همه تیم های خواهانش پیشنهاد 750 هزار دلاری داده بود رو عین آب خوردن خرید!!
7- امید نورافکن رو که همین کیسه 2 میلیارد بهش میداد ولی تف هم کف دستشونون نمینداخت رو همراه با رضایتنامه از باشگاه بلژیکی گرفت!!
8-درصد زیادی از قرارداد بازیکنای پولکیشونو داده که دهنشونو ببندن و به قرارداد های میلیون دلاری همبازی های جدیدشون اعتراض نکنن!!
9-الان هم که باقی چک های مربوط به رضایتنامه 2 میلیارد تومنی تبریزی به ذوب آهن رو پاس کردن!!
10- ...
11- ...
.
.
. ؟

دریغ از یه خبرنگار با شرف که از مدیران کیسه و وزارت ورزش بپرسه که چجوری بدون درآمد و با بدهی 2 فصل آیندتون باز هم انقد پول خرج میکنید؟! از کجا میاد؟ غول چراغ جادو دارید؟ یا دستتون تو درآمد های پرسپولیسه؟ آخه چرا هیشکی نمیپرسه و هیشکی جوابی نمیده. بیشرف ها تیم ما رو ول کنید تا خصوصی بشه راحت شیم از دست وزارت کیسه و اسپانسر دست نشانده مشترکش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر