فهرست
قاب روز؛ پیشنهاد لالیگایی برای کنعانی‌زادگان
قاب روز؛ پیشنهاد لالیگایی برای کنعانی‌زادگان

قاب روز؛ پیشنهاد لالیگایی برای کنعانی‌زادگان

آی اسپورت – باشگاه ایبار که در لالیگای اسپانیا حضور دارد با ارسال نامه ای به باشگاه ماشین سازی، از تمایل خود برای به خدمت گرفتن محمدحسین کنعانی زادگان گفته است. این باشگاه اسپانیایی در دعوت نامه خود خواسته تا کنعانی زادگان در ژانویه 2019 به اسپانیا برود و بعد از حضور تستی و آزمایشی در تمرینات این تیم، در صورت قبولی قرارداد رسمی امضا کند و به این تیم بپیوندد.

کنعانی زادگان در این فصل از رقابت های لیگ برتر نمایش قابل قبولی را در تیم ماشین سازی داشته و حتی توانست دوباره بعد از مدتها به تیم ملی دعوت شود. با این حال برخی رسان‌ها نسبت به دعوت بازیکن اسبق تیمهای پرسپولیس، ملوان، سایپا و استقلال تهران به تیم ملی خرده گرفتند.

11
11

 

90tv

۶ ۶  
آی اسپورت
2018-12-03 10:48:00
نظر دهید

۶ نظر
مجید10
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳
خاک تو سر ایبار و کل لالیگا
حرف حساب
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
با توجه به کارنامه کنعانی تو این دو سال هیییییییچ تصوری نمیشه کرد جز دلالی! دلالش رو همه میشناسن!! میبینم دوباره آقای سوتی مدام به تیم مییلی دعوت میشه!
آرش توکل
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۰
اگه یه مقدار هم به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید واضحه که این یه دعوت نامه آزمایشی برای تست توانایی فنی بازیکنه نه دعوتنامه واسه تست پزشکی و عقد قرارداد درواقع برای یه بازیکنی که درحال حاضر ملی پوش حساب میشه تاحدود زیادی این دعوت نامه توهین آمیزه معمولا این نوع دعوت نامه ها برای بازیکنای هیفده هیجده ارسال میشه نه یه بازیکن بیست و چند ساله ملی پوش بهرحال این نوع دعوت نامه ها تامنجر به عقد قرارداد نشه ارزش خاصی ندارد و افتخاری به حساب نمیاد که دوستان کی‌روش دوست اینطوری تو بوق و کرنا کردنش
کنت دراکولا
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۶
این پیشنهاد دقیقا ربط داره به دو سه خط اخر نوشته ی بالا.در اصل پیشهادی نیست اگر هم باشه ساخته و پرداخته ی ذهن کیروشی پورهاست دقیقا مثل پیسنهاد ار لاتزیو و ارسنال و ا ث میلان برای سردار ازمون هستش .میخاد گفته شه ما فوتبال نمیفهمیم و دعوت کنعانی و خانزاده ربطی به روابط پشت پرده و پولی که دادن به جناب سی کیو نداره اخه مربی دروازه بانهای کیروش هم از دست استاد نت برداری میکنه اونجا که به دروازه بانها میگفت اینهمه پول میگیرین یه خوردشو هم اینجا خرج کنین.
...
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
احتمالا خارجی ها هم اشتباه می کنند که یه بازیکن درپیت !!!!!! رو می خرند . فقط وطنی ها سرشون میشه !!!!!!!
۲
nima bagheri
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
زنده باد کی روش کبیر
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر