فهرست
ادعای روز؛ با دایی و قلعه‌ هم قهرمان آسیا می‌شویم
ادعای روز؛ با دایی و قلعه‌ هم قهرمان آسیا می‌شویم

ادعای روز؛ با دایی و قلعه‌ هم قهرمان آسیا می‌شویم

آی اسپورت – همکاری تیم ملی با کارلوس کی‌روش را بعد از جام جهانی روسیه باید تمام شده دانست. کی‌روش در آخرین مصاحبه‌اش اعلام کرده که قراردادش با ایران به پایان می‌رسد و به تیمی دیگر خواهد رفت. به همین دلیل از  همین حالا بحث‌های زیادی درباره جانشین کی‌روش در تیم ملی صورت گرفته است. 6 ماه بعد از جام جهانی، تیم ملی ایران باید در مسابقات جام ملت‌های آسیا شرکت کند و سرمربی بعدی، خیلی زود باید معرفی شود. البته موافقان و هواداران کی‌روش که امیدوارند او در ایران بماند، معتقدند قهرمانی در جام ملت‌های آسیا با این مربی قطعی خواهد بود. اما امروز محمود یاوری پیشکسوت فوتبال ادعای جالب‌تری را مطرح کرد. او درباره جانشین کی‌روش و البته نتایج تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: «کی‌روش مدت زیادی در ایران بوده و در این مدت تمام برنامه‌هایش را اجرا کرده است. در حال حاضر هم تیم خوبی داریم و مربیان داخلی خوبی مثل علی دایی و امیر قلعه‌نویی می‌توانند این تیم را حتی قهرمان آسیا کنند پس از این بابت نگران نباشیم.»

۳۲ ۸  
آی اسپورت
2018-05-26 16:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
amir
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
همچین میگن با دایی و قلعه نویی "هم" قهرمان آسیا میشیم انگار با کیروش قهرمان شدیم. برای بار هزارم؛ کیروش تو مرحله یک چهارم نهایی حذف شد. مشابه نتیجه‌ای که جلال طالبی و قلعه نویی و قطبی گرفتن و پائین تر از مایلی کهن و برانکو که سوم شدن.
امیر توکلی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
تیم کیروش 80 دقیقه ده نفره جلوی عراق بازی کرد و دو بار بازی باخته رو با تساوی عوض کرد ، کدام یک از مربی هایی که اسم بردی 80 دقیقه ده نفره در جام ملتها بازی کردن ، امارات تیم سوم جام ملتها به تیم کیروش باخت ، کره جنوبی تیم دوم جام ملت ها بارها به تیم کیروش باخته ، اگر ایران 80 دقیقه ده نفره جلوی عراق بازی نمیکرد راحت تا فینال صعود میکرد
محسن
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
بیچاره باند هدایتی و لمپن های وطنی دست به دامان پیرترین مربی ( یاوری ) بازنشسته شده و برای مقابله با کیروش کبیر رسوا کننده فسادها و پلیدی ها و خائنین به ایران و ایرانی دست به کار شده‌اند.
زهی خیال باطل
۷
سوشاتاجی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
خودت رو به موزه معرفی کن دوست من
داور بی طرف
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
کیروش باید بمونه با کیروش ما قهرمان میشیم درست مثل چهار سال قبل تو جام جهانی هم تنها کیروش تونسته که ایران رو به دور بعد برسونه درست مثل چهار سال قبلش مخالفا از جون تیم ملی چی می خوان تا حالا هیچ کس نتونست نتایج کیروش رو بگیره
امیر توکلی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۴
هنر مربیان ایرانی در فاصله سالهای 2007 تا 2011 دیدیم : از بازی جلوی کره جنوبی وحشت داشتیم ، کره شمای به جام جهانی رسید اما ایران حتی به پلی آف هم نرسید ، اون افتضاح رو جلوی عربستان به بار آوردیم ، کره جنوبی با کسب فقط یک برد جلوی اندونزی به عنوان سومی جام ملتها رسید و واقعا باید خسته نباشید گفت به آقای قلعه نویی که جلوی ضعیف ترین تیم تاریخ کره ناکام شدیم ، در رده بندی فیفا هم که در سال 2010 تیم پنجم آسیا بودیم
amir
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۱۵
امیر جان توکلی! واقعیت داریم و تخیل و اگر و شاید و اما.... ما با جلال طالبی هم تا دقیقه ۹۰ یک-صفر از کره جنوبی جلو بودیم. اگر دایی اون اشتباه رو نمیکرد رفته بودیم نیمه نهایی و بعد فینال. با قلعه نویی به کره تو پنالتی باختیم. اگه مهدوی کیا پنالیش رو گل میکرد میرفتیم نیمه نهایی و بعد فینال. با قطبی هم تا دقیقه ۱۲۰ با کره مساوی بودیم. اگه نکونام اشتباه نمیکرد و به هافبک کره پاس گل نمیداد بازی میرفت به پنالتی و چه بسا این بار با رحمتی که پنالتی گیره بازی رو میبردیم و میرفتیم فینال. میبینی که تو خیال و با اما و اگه و شاید همه قهرمان هستیم و فرق بین کیروش و قلعه نویی نیست. تو واقعیت هم آمار میگه بین این افراد فرقی نیست.
۳
۶۶۶۶۶۶
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۲۲
امیر جان توکلی من هم منکر تواناییهای کیروش نمیشم و از نظر تاکتیکی واقعا از بهترین مربی هایی بود ک ما آوردیم ولی اسم 80 دقیقه 10 نفره رو نیار چون همه دیدن برانکو در مقابل الاهلی پارسال چیکار کرد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر