فهرست
شرایط عادی تراکتور/ اگر مصدوم‌ها برسند
شرایط عادی تراکتور/ اگر مصدوم‌ها برسند

شرایط عادی تراکتور/ اگر مصدوم‌ها برسند

آی‌اسپورت- تراکتورسازی با وجود ممنوعیت استفاده از 4 خرید زمستانی‌ و محرومیت 3 بازیکن اصلی‌اش، باز هم می‌تواند برابر پرسپولیس با ترکیبی کاملا شناخته شده به میدان برود. گویا مصدومان این تیم هم برای این بازی آماده شده‌اند و از ابتدای بازی می‌توانند در ترکیب قرار بگیرند. رسیدن ایرانپوریان، محمدی و گودرزی به شرایط بازی می‌تواند برای قلعه‌نویی آرامش‌بخش باشد. تراکتور حالا با 11 بازیکن با تجربه بازی با پرسپولیس را شروع خواهد کرد؛ و البته نیمکتی کاملا جوان و بی‌تجربه.

با حضور قطعی اخباری درون دروازه، خط دفاعی تبریزی‌ها با سعید آقایی، محسن بنگر، هادی محمدی و محمد ایرانپوریان شکل خواهد گرفت. در خط هافبک هم محمد نوری، کرار جاسم، محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی حاضر خواهند بود و ادینیو و فرزاد حاتمی هم مهاجمان تراکتور خواهند بود. در شرایطی که پیش‌بینی میشد با اوضاع عجیب تراکتورسازی، پرسپولیسی‌ها کار سختی برای گرفتن سه امتیاز و تثبیت صدرنشینی نداشته باشند، حالا انگار بازی شبه‌فینال لیگ دوباره پایاپای شده است. اگر بازیکنان مصدوم تراکتور به مرز آمادگی نسبی رسیده باشند، بازی فردا برای پرسپولیس بسیار سخت خواهد بود.

۹ ۴  
آی اسپورت
2017-02-04 22:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
saman207
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
البته ا.پ. که میگن از ترس محرومیت نتونسته بازی کنه! حالا که این فاجعه مدیریتی واسه تیراختور اتفاق افتاده فدراسیون میخاد با بخشش ا.پ.یه جورایی دل بعضیا رو به دست بیاره!
۱ ۲
لابببی عابدوغ
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۰۲
اگه سروش بازی کنه دو ساعت بعد شکایت میکنیم اطلاع رسانی کنید
علی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۸
برو گم شو .چه دوپینگی هوادارای چرت پولیس که یکی شون هم عابدینی هستش مثل تیمشون چرت هسند.
saman207
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۰
چرا نظر منو پخش نمیکنید؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر