فهرست
آیا زمان باور ساری فرا رسیده؟
آیا زمان باور ساری فرا رسیده؟

آیا زمان باور ساری فرا رسیده؟

آی اسپورت - از کونته و آلگری با رسیدن به ساری، از ناپل تا لندن و حال تورین، برای چه او انتخاب شده و خیلی‌های دیگر نه، برای چه او از لندن راهی تورین شده و آلگری بعد از پنج سال موفق در کسب کالچو دیگر خواهانی نداشته است. او که فقط یک قهرمانی دارد چرا تمامی چشمان را به خود گِرد کرده، آیا زمان باور کردن ساری رسیده است؟

ساری را در ایتالیا آریگو ساکی دیگر می‌خوانند، سبک او برگرفته از تیم‌هایی است که روزگاری ساکی هدایت آنها را داشته. ساری را با نمایش‌های تهاجمی ناپولی ستایش کرده‌اند. مردان او بودند که با ۷۷ گل زده در سری A با چهار امتیاز فاصله با یوونتوس فصل را به پایان بردند.

ورود هیگوآین به چلسی زهردار نبود ولی بازگشتش به یووه و اینکه قرار بود او در لیست فروش باشد بیانگر این بود که ساری دیگر به هیگی تکیه نکرده، اما نمایش پسرک چاق آرژانتینی در لشگر یوونتوس، بازگشتش را اغوا کرد. یعنی هیگوآین ناپولی در بانوی پیر را...

جوزپه مه‌آتزا و یک پیروزی مقابل تیم اینتر، نبرد قهرمان سال‌های اخیر ایتالیا با کونته، سرباز پیشتر‌های تورینی‌ها. فرهنگ و تاکتیک یوونتوس ۱۸۰ درجه تغییر یافته و همه اینها در پیروزی مقابل اینتر به چشم آمد.

پائولو دیبالا جلوتر از گونسالو هیگواین و فدریکو برناردسکی در حفره میانی خط حمله قرار گرفت. امره جان و رودریگو بنتانکور برای اطمینان از کسب سه امتیاز و برای اینکه یوونتوس او برنامه تاکتیکی درستی داشته باشد، آمدند؛ شاهدش 24 پاسی که منجر به گل پیروزی هیگواین شد. بقیه بازیکنان آزادانه پرواز کردند. از رونالدو تا ضربه‌اش به تیرک و دیبالایی که قبل فصل در سیاهه تاریک نقل و انتقالات قرار گرفته بود. ولی همه یک چیز دیگر شدند. همه و همه...

اینتر و یوونتوس شانه به شانه یکدیگر جلو می‌روند. هم خطرآفرین بودند هم زخم‌پذیر، هم تهدید کننده بودند هم شکننده، هم خوب هم بد... حمله‌های مهاجمان دو جبهه تداومی داشته‌اند و مدافعان هر دو تیم کمی می‌لغزیدند و گاهی چون سد بزرگی ظاهر شده‌اند. حال یوونتوس در صدر قرار دارد و اینتر در مکان دوم. سری عشق زیباتر شده ولی یوونتوس نبرد اول را پیروز شده.

۷    
آی اسپورت
2019-10-14 07:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر