فهرست
نقل قول‌های روز: شرط بردن پرسپولیس
نقل قول‌های روز: شرط بردن پرسپولیس

نقل قول‌های روز: شرط بردن پرسپولیس

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

دایی فراتر از انتظار ما کار کرده است. ما ابتدای فصل هدفمان قرار گرفتن در 7 تیم بالای جدول بود و تا اینجا نتایج خوب بوده البته اگر اشتباهات داوری نبود تیم ما در رتبه دوم جدول قرار داشت.به نظر ما داوران 8 امتیاز را از ما گرفته‌اند که اگر این میزان را امتیازات ما اضافه کنیم الان بالانشین جدول بودیم.

انتقاد مدیرعامل سایپا از اشتباهات داوری

استقلال اکنون با شفر خوش‌شانس است و بازیکنانش روحیه مناسبی دارند و اعتمادبه‌نفس بیشتری کسب کرده‌اند، وگرنه بازیکنان این تیم نسبت به نیم فصل اول تغییری نداشته است. در بازی دور رفت هم اگر توپ آنها که به تیرک دروازه خورد گل می‌شد شاید شرایط برای استقلال در آن بازی و همچنین ادامه راه تغییر پیدا می‌کرد. استقلال شفر خوش‌شانس‌تر است و بازیکنان هم با روحیه‌تر بازی می‌کنند.

تفاوت استقلال شفر با استقلال منصوریان از دید کاپیتان سایپا

به یک امتیاز هم راضی نیستیم، چون یک امتیاز با باخت برای مشکی‌پوشان فرقی ندارد. امیدوارم هواداران مشهدی هم برای حمایت از مشکی‌پوشان به ورزشگاه بیایند. قول می‌دهم که اگر هواداران به ورزشگاه بیایند، پرسپولیس را می‌بریم. بچه‌ها مصمم هستند که بازی را ببرند و خیلی دوست دارند که پرسپولیس را شکست دهند.

مالک باشگاه مشکی پوشان به نتیجه گیری تیمش مقابل پرسپولیس امیدوار است

حسینی نباید فقط به دنبال رکوردشکنی باشد زیرا این مساله باعث می شود او تمرکز خود را از دست داده و دروازه اش باز شود. دقایقی از بازی با تراکتورسازی هم شاهد بودیم که حسینی تمرکز نداشت. بنابراین او می تواند بدون فکر کردن به رکوردزنی این روند خوب خود را ادامه داده و جایگاهش را در تیم ملی تثبیت کند.

توصیه ایمان عالمی پیشکسوت استقلال به گلر این تیم

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-08 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر