فهرست
بن بست در مذاکرات؛ آلابا رفتنی است؟
بن بست در مذاکرات؛ آلابا رفتنی است؟

بن بست در مذاکرات؛ آلابا رفتنی است؟

آی اسپورت – یک سال دیگر قرارداد داوید آلابا، مدافع اتریشی و 28 ساله بایرن مونیخ تمام می شود و طرفین هنوز به نقطه نظر مشترک برای تمدید قرارداد نرسیده اند. طبق ادعای نشریه بیلد، دور سوم مذاکرات بین بایرن و پینی زهاوی، مدیر برنامه داوید آلابا، روز جمعه در مونیخ برگزار شد، اما در نهایت توافقی رخ نداد. مدیران بایرن مونیخ در بسته جدید خود به جای قرارداد چهار ساله، پیشنهادی پنج ساله دادند، اما دستمزد آلابا را افزایش نداده و خواسته این بازیکن مبنی بر توافق بر اساس دستمرد 11 میلیون یورو به علاوه شش میلیون دستمزد رد شده است.

از نظر داوید آلابا و اطرافیانش، حقوق ثابت پیشنهادی هنوز خیلی کم است و این مدافع اتریشی می خواهد با درآمدش با ستاره های بزرگ بایرن مونیخ مانند رابرت لواندوفسکی، مانوئل نویر و توماس مولر هم تراز باشد. آنها همچنین معتقدند که بایرن در سال 2016 برای انتقال این بازیکن به خط میانی به داوید آلابا قول داده و در این سالها به این تعهد عمل نکرده است.

مذاکرات برای تمدید قرارداد حالا سخت تر هم شده و طبق قوانین داوید آلایل می تواند از اوایل ژانویه با باشگاه دیگری پیش قرارداد بسته و به توافق کامل و قانونی برسد. به همین دلیل لحظه به لحظه احتمال جدایی داوید آلابا از بایرن مونیخ افزایش می یابد و بعید است در صورت ادامه این روند، فصل بعد هم شاهد حضور او در آلیانس آره نا باشیم.

 

     
آی اسپورت
2020-10-28 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر