فهرست
وقتی بلد نیستند تیم ببندند
وقتی بلد نیستند تیم ببندند

وقتی بلد نیستند تیم ببندند

آی اسپورت - پرسپولیس فقط ۲ دفاع وسط تخصصی دارد و البته مهاجم گلزن هم ندارد. استقلال یک هافبک بازی‌ساز ندارد و تراکتور هم مثل پرسپولیس مشکل گلزنی دارد. اینها همه نشانه بد بستن تیم در فصل نقل و انتقالات است و اینکه در یک پست ۴ بازیکن می‌گیرند و در یک پست کلیدی دیگر، هیچی!

استقلال را که امسال احمد سعادتمند بست و طبعاً چون فوتبالی نبود، آدم تعجب نمی‌کند که تا روز آخر علی کریمی دست‌شان را در پوست گردو گذاشت و آخرش هم رفت اما پرسپولیس که خود یحیی بست، چرا بالانس نیست؟! تراکتور چرا در چند پست مشکل دارد؟ حتی سپاهان هم همانی نیست که انتظار می‌رود. البته فعلاً ۴ هفته از لیگ گذشته و حداقل باید ۲، ۳ هفته دیگر برای هماهنگ‌تر شدن تیم‌ها صبر کرد اما آیا در این فاصله مثلاً استقلال می‌تواند یک بازی‌ساز کشف کند و یا مشکل خط حمله پرسپولیس حل می‌شود؟ مقابل شهرخودرو سه بازیکن دفاعی برای پرسپولیس گل زدند ولی قرار نیست همیشه این‌طور باشد و مسلماً کمبود امثال آل‌کثیر و ترابی، پرسپولیس را آزار می‌دهد. استقلال هم همان روزی که علی کریمی قصد سفر کرد، باید یک بازی‌ساز خوب جذب می‌کرد که نکرد و حالا در هر ۴ بازی گذشته این مشکل را حس کرده در حالی که ۴، ۵ هافبک دفاعی دارد و حتی مهدی مهدی‌پور که خرید جدید آنهاست، اصلاً بازی نمی‌کند!

تیم بستن یک «هنر» است. هنری که انگار اکثر مربیان ایرانی ندارند حداقل اینکه ما چنین هنری را در تیم‌های مدعی نمی‌بینیم. جالب اینکه همه این تیم‌ها هم پول دارند و بعضاً برای یک پست ۱۰، ۱۵ میلیارد تومان هزینه می‌کنند (بخوانید پول بی‌زبان را هدر می‌دهند) اما در پست دیگر خبری از یک بازیکن خلاق نیست. درست مثل استقلال که کلی هافبک دفاعی دارد اما هافبک پاسور ندارد یا خیلی کم دارد و چوبش را هم می‌خورد.

 

خبر ورزشی 

۹ ۳  
آی اسپورت
2020-12-02 10:45:00
نظر دهید

۳ نظر
اقلیت تاس
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۳:۲۴
احمق کیسه کش پرمدعا ک مثلا فکر کردی خیلی حالیته، کسی علم غیب داشت عیسی آل کثیر با راپورت وطن فروشهای حقیری مثل تو محروم میشه؟؟؟ یحیی فکرش را میکرد که شجاع بهترین دفاع آسیا را دندانپزشک وزیر از تیم فراری میده؟؟؟ گناه یحیی چی بود که حالا تو فسقل بچه ازش انتقاد بد بستن تیم کنی؟؟ اگر شجاع و عیسی بودن یا مدیران هنرمند منصوب وزارت عرضه داشتن از ۶_۵ گزینه دفاعی پیشنهادی یحیی در روز آخر یک نفر را جذب کنند حالا تو قل مراد اینجا اراجیف ردیف نمیکردی.... ضمنا کیسه کش پرسپولیس با مشکل گلزنی اش به اندازه تیم محبوب کیسه گل زده و با همون دوتا دفاع هم چهار بازی هست حتی یک موقعیت به حریفان نداده... پس از حسادت یحیی بمیرید کثافتها
Ali
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۵۱
چرا نمیگی کیسه پولای مفت بیت المال رو داره که هربازیکنی‌رو بخره ولی پرسپولیس میگن‌بودجه نداریم؟؟شما نمیخواد به اقا یحیی خورده بگیری جوجه چون‌نمیذارن پرسپولیس خرج‌کنه وبازیکن بخره ببین چرا برای کیسه هست برای پرسپولیس نیست اگه دنبال حقیقتی
درضمن‌اون‌کیسه هست که برای سه مهاجمش سی میلیارد هزینه کرده ازبیت المال وپول مردم ولی گل‌نمیزنه
Hatam
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۳۰
به نظر من پرسپولیس همونطور که دوست عزیز گفت چوب بی تدبیری مدیر ضعیفشو خورد کما اینکه اگر شجاع حفظ میشد و عیسی عزیز محروم نمیشد الان با اقتدار صدر جدول بودیم ولی استقلال بیشتر به جای اینکه به فکر جذب بازیکن تخصصی باشه به فکر جذب یک نیمکت مثلا قوی بود که دوستان دیدن که مدیریت تمام توانشو به کار گرفت یه تیم فنی خوب ببنده که ماحصل این اتفاق قطعا در ادامه به تفرقه بیشتر میرسه .ما امیدوار بودیم ک آقای فکری بتونه یه تیم خوب راهی مسابقات کنه ک حداقل لیگ تا آخر برای ما پرسپولیسی ها جذاب باشه ولی این تیم هیچ تاکتیکی برای ۹۰ دقیقه بازی نداره برای ارائه.
موفق باشید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر