فهرست
سوژه روز: ویتسل، همبازی آینده کاوه!
سوژه روز: ویتسل، همبازی آینده کاوه!

سوژه روز: ویتسل، همبازی آینده کاوه!

آی اسپورت- باشگاهی که نزدیکان کاوه رضایی ادعا می‌کردند دنبال خرید مهاجم استقلال است، امروز با انتقالی تاریخی، اکسل ویتسل را از زنیت خرید و یوونتوس، دیگر باشگاه خواهان بازیکن را شکست داد. یووه قصد داشت زمستان، با 18 میلیون یورو ویتسل را به تورین می‌برند اما با انتقال به تیانجین، این رقم، فقط حقوق سالیانه ویتسل خواهد بود و باشگاه چینی نزدیک به 50 میلیون یورو هم به زنیت پرداخت می‌کند.

نام تیانجین در رسانه‌های داخلی، اولین بار وقتی مطرح شد که کاوه رضایی بخاطر ناکامی در گلزنی تحت فشار قرار داشت و بعد از بازی با فولاد بحث رفتنش به چین مطرح شد. در آن زمان، نزدیکان او ادعا کردند این بازیکن از تیمی که کاناوارو هدایت آن را بر عهده دارد، پیشنهاد دریافت کرده است. تیانجین، این فصل به سوپر لیگ چین صعود کرده و در حال ساختن تیمی فوق العاده برای شرکت در این رقابت‌هاست.

فصل پیش، آن‌ها برای صعود از دسته دوم به سوپرلیگ چین، لوئیز فابیانو را استخدام کردند و مهاجم سابق تیم ملی برزیل، 22 گل برای آن‌ها زد. با رسیدن به سوپرلیگ، اکسل ویتسل اولین شکار بزرگ آن‌ها بود. فابیانو هم احتمالا فصل بعد جایی در این تیم ندارد و سراغ مهاجم بزرگتری به عنوان سهمیه خارجی خواهند رفت. فعلا، باید باور کنیم مهاجم بزرگی که قرار شده در کنار اکسل ویتسل، تیم رویایی کاناوارو را بسازند دهمین گلزن لیگ برتر ایران است!

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-01-02 16:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Reza
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
درسته یه کم خنده دار به نظر میرسه ولی باید در نظر گرفت که ممکنه سهمیه اسیایی یا غیراسیایی تیم ها جدا باشه. تو همون تیم هم شاید بازیکنهای چینی سطح پایین هم باشد.
۲
محسن
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
خدا شانس بدهد.اینقدر اکسل کامنت گذاشت که معروف شد به لیگ چین رفت.آنهم با این دستمزد!!!!!(اکسل ویتسل اسم یه کاربر بود که در این سایت نظر میداد)
۱
اکسل ویتسل
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
من هستم دیگه این انتخاب خودش بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر