فهرست
این استقلال را دوست نداریم!
این استقلال را دوست نداریم!

این استقلال را دوست نداریم!

آی اسپورت - این‌قدر طی این چند روز و چند هفته اخیر از شایعه‌ها و حاشیه‌های دلهره‌آور و پراسترس باشگاه استقلال خسته شده‌ایم و روی‌مان فشار آورده است که گفتیم این‌بار به کیت‌ها و پیراهن‌های چندرنگ تمرینی استقلال گیر دهیم. پیراهن‌ها و به قول معروف کیت‌های جدید تمرینی آبی‌پوشان که هر بار به یک رنگی می‌شوند؛ یک روز می‌بینیم که در تمرین لباس‌های سبزرنگ به تن می‌کنند، روزی دیگر سفید بر تن کرده‌اند و روزی دیگر در بازی دوستانه از پیراهن‌های به رنگ سیاه استفاده کرده‌اند.

خودمان هم مانده‌ایم آیا رنگ‌های دیگری هم نبود که این شرکت آل‌اسپرت برای آبی‌پوشان در نظر بگیرد! سالیان سال است ما همیشه تیم محبوبمان را تنها و تنها به رنگ آبی دیده‌ایم و پیراهن دوم آن‌ها یا سفید بوده است یا آبی کم‌رنگ یا همان آبی آسمانی... گاه گداری هم در مناسبت‌های ناراحت‌کننده و حزن‌آور هم از پیراهن‌های مشکی در بازی‌های رسمی استفاده کرده‌اند اما پیراهن‌های سبزرنگ و زردرنگ و ... حتی در تمرینات هرگز برای آبی‌پوشان زیبا و مورد تایید نبوده و نیست.

امیدوارم طراحان پیراهن‌های تیم بزرگ و محبوب استقلال ذوق و سلیقه خود را در طراحی دو رنگ اصلی باشگاه اختصاص دهند تا تنوع رنگ‌های مختلفی که هرگز بر تن آبی‌پوشان آن‌ها را ندیده‌ایم، چون به معتقدیم تنها و تنها رنگ مناسب و روحیه بخش برای آبی‌پوشان و هواداران آن‌ها آبی بوده و سفید.

خبر ورزشی

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-08-17 23:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حسین اهوازی
يكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۰
تغیر رنگ لباس در بازیهای دوستانی تاثیر راونشناسی دارد در مورد چیزی که نمیدانید ننویسید
۱
بهروش قرمساق
يكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۲
زااااااارت
۱
خوارکیسه ها
يكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۲۱
خودمان هم مانده‌ایم آیا رنگ‌های دیگری هم نبود که این شرکت آل‌اسپرت برای آبی‌پوشان در نظر بگیرد! سالیان سال است ما همیشه تیم محبوبمان را تنها و تنها به رنگ آبی دیده‌ایم و پیراهن دوم آن‌ها یا سفید بوده است یا آبی کم‌رنگ یا همان آبی آسمانی
خبر ورزشی

یعنی علی جوادی خوارومار خودفروشیه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر