فهرست
یازده تای پرسپولیس؛ استراحت به نادری و سیدجلال
یازده تای پرسپولیس؛ استراحت به نادری و سیدجلال

یازده تای پرسپولیس؛ استراحت به نادری و سیدجلال

آی اسپورت - ترکیب پرسپولیس برای بازی مقابل صنعت نفت آبادان اعلام شد.  بوژیدار رادوشوویچ، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، محمد کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، احمد نوراللهی، بشار رسن، سیامک نعمتی، مهدی ترابی، علی علیپور، خوزه جونیور 11 بازیکنی هستند که امشب در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته‌اند.

سرخپوشان پایتخت در حالی از دقایقی بعد به مصاف صنعت نفت می روند که گابریل کالدرون علاوه بر تغییر در نفرات خود، ‌در چینش تیمش نیز تحولاتی را رقم زده است. پرسپولیس که در دو بازی قبلی با سیستم 433 مقابل حریفان صف آرایی کرده بود،‌ امشب با دو مهاجم در زمین حاضر خواهد شد. باتوجه به محرومیت علیرضا بیرانوند،‌ گلر دوم سرخ ها یعنی بوژیدار رادوشوویچ در درون دروازه قرار خواهد گرفت. او در این سال ها دروازه بان مطمئنی نشان داده و در بازی نخست لیگ نوزدهم نیز با یک کلین شیت زمینه ساز برتری خانگی پرسپولیس شد.

در خط دفاع هواداران پرسپولیس شاهد تغییرات بیشتری خواهند بود؛‌سیدجلال حسینی و محمد نادری که جزو بهترین های تیم کالدرون هستند،‌ امروز بازی را از روی نیمکت آغاز می کنند و به جای این دو،‌ محمد انصاری و محمدحسین کنعانی زادگان بازی خواهند کرد. زوج کنعانی و شجاع در حالی تشکیل می شود که احتمالا سیدجلال حسینی برای حفظ آمادگی جهت بازی حساس با استقلال،‌ از ترکیب بیرون رفته است. برای اولین بار در یک بازی رسمی،‌ کالدرون خط هافبکی 4 نفره را روانه میدان خواهد کرد. احمد نوراللهی کاپیتان امروز تیم پرسپولیس خواهد بود و در نقش پست هافبک دفاعی بازی می کند. در سمت راست سیامک نعمتی حضور خواهد داشت و در سمت چپ و بسار رسن در ترکیب اصلی حاضر خواهد بود و مهدی ترابی نیز پشت مهاجم بازی می کند.

در خط حمله پرسپولیسی ها دو بازیکن را خواهند داشت؛‌ براندائو جونیور و علی علیپور توسط کالدرون در ترکیب اصلی هستند و زوج خط حمله را تشکیل می دهند. روی نیمکت امید عالیشاه،‌ فرشاد احمدزاده،‌ وحید امیری،‌ سیدجلال حسینی و... بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس خواهند بود. باتوجه به اینکه سرخپوشان تهرانی در این بازی به سیستم 442 بازگشته‌اند، انتظار می رود که فرم منسجم‌تری داشته اند. همچنین در خط هافبک بازیکنان شوت‌زنی چون احمد نوراللهی و سیامک نعمتی حضور دارند و امیدوارند که برای تیمشان بدرخشند.

     
آی اسپورت
2019-09-16 19:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر