فهرست
کنفرانس فولاد-گسترش/ راضی و ناراضی!
کنفرانس فولاد-گسترش/ راضی و ناراضی!

کنفرانس فولاد-گسترش/ راضی و ناراضی!

آی اسپورت - نعیم سعداوی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد گفت: شناخت خوبی از حریف داشتیم. حریف مهره‌های خوبی داشت و فکر نمی‌کنم در بازی‌هایی که از این تیم دیدیم حریف اینقدر موقعیت خلق کرده باشد. اما تیم ما در چند بازی است که بسیار توپ خراب می‌کنیم و ضربه می‌خوریم. می‌خواهم بگویم که سخت است . اینگونه گل بخورید و چندتا موقعیت خراب کنید. بسیار ناراحتم چرا که شایستگی برد داشتیم. این سه امتیاز را راحت از دست دادیم.

داوری: سر صحبتم با داوری هم هست، شما دیدید آن توپ را که پنالتی نگرفتند و امیدوارم کارشناسان نگاه کنند و به چه دلیل عبداله کرمی را سه اخطاره کرد. داور می‌خواست مدیریت کند و به ما گفتند که چگونه است. حق من است که حداقل اظهار نظر کنم. در روند قضاوت دخالت نمی‌کنیم و همکاری هم می‌کنیم و شکایت هم می‌کنند. تکلیف ما چیست. در خانه‌مان هم بیگانه‌ایم. بچه‌های ما به شدت ناراحتند. نمی‌دانم دیگر چه بگویم. طالب‌لو هم مهره خیلی خوبی است که خیلی هم کمک کرده است. به هر حال طالب‌لو هم اشتباه می‌کند. 

بازی نکردن چاگو:  بازی نکردن چاگو و اهل شاخه دلیل خاصی ندارد. به خاطر نوع بازی و ترکیب‌مان بازی نکردند. اما خاطره بازی با استقلال تهران برایم تداعی شد و مثل آن بازی شد. نمی‌دانم چرا این همه اشتباه وجود دارد.

 می‌توانستیم سهمیه آسیا بگیریم

امیربهمن خداکرم دستیار فراز کمالوند هم گفت: هر دو تیم نمایش خوبی داشتند و کارهای سرعتی زیادی انجام دادند؛ به دلیل هوای سرد تبریز تمرینات سختی پشت سر گذاشتیم و به دنبال تداوم روند خوبمان بودیم. ما و فولاد در مسابقه امروز فقط برای پیروزی تلاش می‌کردیم ولی در آخرین دقایق به دلیل بی‌دقتی و اشتباه مدافع تیم‌مان خیلی راحت گل خوردیم و سه امتیاز از دست‌مان رفت؛ فولاد هم موقعیت‌هایی در بازی امروز داشت ولی ما هم فرصت‌هایی خلق کردیم و به دنبال گلزنی بودیم اما متاسفانه فقط به یک امتیاز رسیدیم؛ این مساوی نتیجه بدی برای ما نیست ولی اگر به برد می‌رسیدیم شرایط بهتری در جدول پیدا می‌کردیم و می‌توانستیم بیشتر به کسب سهمیه آسیایی امیدوار باشیم.

 

 

     
آی اسپورت
2017-02-16 18:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر