فهرست
سال رویایی علیپور؛ بهترین نقش مکمل مرد
سال رویایی علیپور؛ بهترین نقش مکمل مرد

سال رویایی علیپور؛ بهترین نقش مکمل مرد

علیپور در سال جدید ۹ گل زده و ۵ پاس گل داده است. ضمن این که اولین گل‌اش در لیگ قهرمانان آسیا را زد، اولین پاس گل‌اش در لیگ قهرمانان آسیا را داد و تنها بازیکن پرسپولیس لقب گرفت که در هر سه جام این فصل گل زده است. 

 سال ۹۶ برای علی علیپور رویایی‌تر از چیزی رقم خورد که فکرش را می‌کرد. امسال علی علیپور ۹ گل برای پرسپولیس زده و پنج پاس گل داده است. علیپور در لیگ شانزدهم تا قبل از شروع سال جدید فقط یک گل زده بود. اتفاقی که باعث شده بود فشار زیاد را تحمل کند. ولی با آغاز سال جدید، علیپور سه گل در لیگ برتر به ثمر رساند و دو پاس گل هم داد که تاثیر زیادی در جلو افتادن قهرمانی پرسپولیس داشت. علیپور اولین پاس گل‌اش در لیگ قهرمانان آسیا را در تاریخ ۱۸ اردیبهشت در بازی مقابل الوحده ارسال کرد. فصل به بهترین شکل ممکن برای مهاجم پرسپولیس به پایان رسید.

علیپور در بین دو فصل هم تمرینات بدنی‌اش را تحت نظر مارکو انجام داد تا در آغاز فصل جدید هم سرحال باشد. علی علیپور اولین گل فصل جدید پرسپولیس را به ثمر رساند. مهاجم چابک و فعال پرسپولیس فقط هفده دقیقه زمان لازم داشت تا دروازه نفت تهران را باز کند و راه را برای قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام هموار کند.

در شرایطی که همه شرایط را برای تشکیل زوج طارمی و منشا بررسی می‌کردند، علیپور معادلات را به هم زد و خودش در ترکیب فیکس باقی ماند. حتی بعد از اخراج در اولین بازی لیگ هم باعث نشد که برانکو از او صرف نظر کند. علیپور در لیگ این فصل چهار گل زده است. در لیگ قهرمانان آسیا هم دو پاس گل دیگر داد و برای اولین بار هم گل زد.

 این در حالی است که علیپور تا قبل از شروع سال ۹۶، هیچ گل یا پاس گلی در لیگ قهرمانان آسیا نداشت. در فصل‌های حضورش در لیگ برتر، مجموعا یازده گل در لیگ زده بود و یک گل هم در جام حذفی. همچنین شش پاس گل هم در تیم‌های مختلف داده بود. 

عملکرد علیپور در رقابت‌های مختلف از ابتدای حضورش در لیگ برتر تا پایان سال ۹۵: ۱۲ گل - ۸ پاس گل

عملکرد علیپور در رقابت‌های محتلف سال ۹۶: ۹ گل - ۵ پاس گل

علیپور تا قبل از فصل جدید در پایان هیچ فصلی بیشتر از پنج گل نزده بود، در حالی که در فصل جدید تا همین مقطع از فصل هم تعداد گل‌های زده‌اش از عدد پنج تجاوز کرده. 

نود

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-10-14 15:41:00
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
علیپور اصل جنس است.لذت فوتیال است.
و
بازیکنان مازندرانی از قدرت بدنی و پشتکار بالایی برخوردارند
اهالی ساری بابل قائمشهر و سوادکوه اهل کشاورزیند و بدنهای فوق العاده ای دارند
گیر بازار
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
بسیار پرتلاش و پر امید هست این جوون.
مهرداد
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۵
واقعا این روزها عالیه -- البته اقای کی روش الان مزد بازیکنان خوبی مثل علیپور و قاضی رو خاهد داد با دعوت نکردنشون و بازی دادن به نیمکت نشینانی مثل انصاریفرد و محرومانی مثل طارمی --- البت فقط تو این پست نیستا --- مثلا عزت الهی که فیکس نیمکت تیم های روسی شده و از بالا تا پایین لیگ رو رفته از نیمکت جدا نشده و در حالی که 2 بازی هم محرومه از جام جهانی و دو بازی اول نداریمش باز دعوت میشه فیکس میشه تا هافبک های دفاعی دیگه امید و انگیزه ای برا تلاش نداشته باشن---
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر