فهرست
آشنایی با آقای میک: دارنده مدرک A یوفا
آشنایی با آقای میک: دارنده مدرک A یوفا

آشنایی با آقای میک: دارنده مدرک A یوفا

آی اسپورت – خبرگزاری ایلنا به بهانه اولین بازی استقلال زیر نظر میک مک درموت سیر تا پیاز زندگی ورزشی  سرمربی موقت آبی ها را منتشر کرده. به نوشته این سایت، درموت 43 ساله متولد بلفاست ایرلند شمالی است. او با وجود قد و قامت کوتاهش یک مدافع بود و هیچ وقت نتوانست فوتبالیست بزرگی شود. درموت در لیگ سطح دوی فوتبال آمریکا برای تیمهای لانگ آیلند روف رایدرز(دو مقطع)، کانکتیکوت وولوز(دو مقطع)، و رالی کپتال بازی کرد و در مدت 10 سال تنها 8 گل زد و چند سال آخر دوران بازیگری خود که حدود 7 سال می شود را بدون گل زده سپری کرد.

درموت مربیگری را از فصل 2002-2003 در همان تیم کانکتیکوت وولوز آغاز کرد و بعد از یکی دو تجربه دیگر در امریکا در سال 2006 مربی بدنساز باشگاه العین امارات شد و 4 سال در این تیم حضور داشت. او سپس به مدت یک سال مربی بدنساز تیم ملی ایران شد و سال 2012 به تیم النصر امارات رفت تا دراین تیم به کار خود ادامه دهد. در همین مدت بود که او 5 بازی را هم به عنوان مربی در کنار والتر زنگا، یکی از گزینه های استقلال تهران پشت سر گذاشت.

درموت بعد از جدایی از النصر در سال 2016 تیم نداشت تا پیشنهاد استقلال از راه رسید و او بعد از چند ماه کار به عنوان مربی بدنساز حالا در قامت سرمربی موقت به کار خود ادامه می دهد. با این حال درموت به خاطر مدرک A یوفایی که دارد و همچنین سابقه اش در کنار یک مربی بدنساز یک مربی فنی هم بوده است.

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2017-09-26 08:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
mr. mic
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۱
بهترین گزینه برای ادامه راه میک هست.
تریم میشه مثل ژوزه پرسپولیس...
میک مدرک یوفا داره،انگیزه داره،با کی روش رفیقه بازیکنا براش جون میدن
۹
سرذذ
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۶
میک بهترین گزینه سرمربی گری استقلال در ادامه فصل است,استخدام تریم و... همان ادامه شو مدیران استقلال است که این شو را با استخدام منصوریان بی دانش و کارنامه بازیکنان اسم دار بیکیفیت شروع کردن
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر