فهرست
بازگشت امیری به نقش همیشگی؛ کلید امید
بازگشت امیری به نقش همیشگی؛ کلید امید

بازگشت امیری به نقش همیشگی؛ کلید امید

آی‌اسپورت- وحید امیری را می‌شود نقش اول سه امتیاز ارزشمند پرسپولیس در بازی مقابل مشکی‌پوشان دانست. بازیکنی که به این نقش عادت کرده.  پرسپولیس حتی اگر روز بدی را در یک بازی پشت سر بگذراند و ۹۰ دقیقه ناامیدکننده را داشته باشد باز هم بازیکنی را در میدان دارد که می‌تواند با یک حرکت خوب و به موقع برگ برنده را برای تیمش رو کند و از یک امتیاز، سه امتیاز بسازد.

وحید امیری، بازیکنی که مدتی طولانی در ابتدای فصل از روزهای اوجش فاصله گرفته بود و هیچ پاس گلی را به نام خودش ثبت نکرده بود چند هفته‌ای است به همان ستاره همیشگی تبدیل شده است. وحید امیری از هفته چهاردهم، چهار پاس گل را به نام خودش ثبت کرده است. پاس گل‌هایی که اهمیت و حساسیت ویژه‌ای هم برای برانکو و تیمش داشته‌اند.

او در بازی مقابل ذوب‌آهن، صنعت نفت و مشکی‌پوشان چهار پاس گل به همبازیانش داده. نکته مهم این است که در هر سه مسابقه، پاس گل‌های امیری برای ثبت گل اول بازی بودند که نقش زیادی در برد پرسپولیس داشتند و مثل بازی در مشهد سه امتیاز ارزشمند را برای آنها به ارمغان آورده‌اند. امیری در بازی مقابل نفت تهران هم که در غیبت منشا در خط حمله به میدان رفت عملکردی فوق‌العاده داشت و اگر اشتباهات داوری نبود با گرفتن پنالتی می‌توانست آمار پاس‌گل‌هایش را بالاتر ببرد. تنها غیبت امیری در هفته‌های اخیر، بازی با فولاد بود که بدون برد سرخپوشان به پایان رسید.

نود

۸ ۱  
آی اسپورت
2018-01-12 18:04:00
نظر دهید

۱ نظر
Arimoratti
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
چرا هر مطلب چرندی توی سایت میذارید؟
چرا جهت میدید به اذهان؟
در روز بد پرسپولیس؟
امروز روز بد پرسپولیس بود؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر