فهرست
گزارش تصویری ارمنستان: هارمونی آبی
گزارش تصویری ارمنستان: هارمونی آبی

گزارش تصویری ارمنستان: هارمونی آبی

آی‌اسپورت- استقلال در آخرین دیدار تدارکاتی ارمنستان آرارات را شکست داد. ترکیب آبی‌ها در این دیدار گویای آن است که منصوریان آهسته آهسته به ترکیب اصلی مدنظر خود نزدیک می‌شود و هارمونی منظم آبی‌ها در حال شکل‌گیری است. البته می‌توان تغییرات معدودی هم برای یازده مرد اصلی امروز در نظر گرفت. به خصوص اگر جباری و جپاروف به سطح آمادگی موردنظر برسند.

چهره اول این دیدار علی قربانی بود. دبل او در نیمه اول باعث می‌شود منصوریان بیش از پیش روی حضور او در خط حمله حساب باز کند. در لابه‌لای خریدهای میلیاردی آبی‌ها قربانی فراموش شده بود اما گل‌های پیاپی او در دو دیدار تدارکاتی اخیر باعث شده نگاه‌ها را دوباره به سمت خود جلب کند. حالا کار سجاد شهباززاده و بیت‌سعید برای پشت سر گذاشتن او سخت و سخت‌تر خواهد شد.

1
1

وریا غفوری هم از آماده‌ترین بازیکنان استقلال در این دیدار بود. عزم جزم وریا برای جبران فصل گذشته باعث انگیزه‌های دو چندان‌اش شده و این روحیه در اردوی ارمنستان آبی‌ها مشهود بوده است. امروز هم پاس گل دوم استقلال را غفوری برای قربانی فرستاد.

2
2

گویا باید قبول کنیم که مجید حسینی زوج دفاعی منتظری خواهد بود. اگرچه این مدافع برای بازی‌های امید به قرقیزستان می‌رود اما به محض بازگشت به اندازه‌ای مورد اعتماد منصوریان هست که در ترکیب استقلال قرار بگیرد.

3
3

 امید نورافکن و روزبه چشمی دو هافبک دفاعی استقلال برای شروع لیگ هفدهم خواهند بود. دو بازیکن کاملا جنگنده که در عین جوانی، نقش ویژه‌ای در سیستم موردنظر علیمنصور به دوش می‌کشند.

4
4

سرور جپاروف برای اولین بار در دیدار امروز برای استقلال به میدان رفت. هنوز شایعاتی درباره جدایی او از آبی‌ها شنیده می‌شود. باید دید در نهایت منصوریان از او برای لیگ هفدهم چه استفاده‌ای خواهد کرد؛ حضور در ترکیب آبی‌ها؛ یا فروش و سود مالی برای استقلال؟

5
5

مجتبی جباری هم بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت‌های جزئی آماده کار با توپ شد و بعد از چند جلسه اجرای تمرینات تاکتیکی همراه با استقلالی‌ها در نیمه دوم دیدار با آرارات به میدان رفت. آمادگی جباری می‌تواند خلاقیت استقلال را در فاز تهاجمی به طور ویژه‌ای بالا ببرد. آمادگی‌‌ای که اگر این بار گرفتار مصدومیت‌های کهنه و تکراری نشوند.

6
6

منصوریان رفته رفته ترکیب اصلی خود را شناخته است. البته استقلال این فصل آنقدر مهره و ستاره دارد که انتخاب 11 بازیکن اصلی برای همیشه حقیقتا سخت است. گویا منصوریان می‌خواهد ترکیب سیالی را از بین بیست و چند بازیکن‌اش داشته باشد. همانی که فصل قبل ادعای انجام‌اش را داشت. آنچه او الگوگیری از فوتبال روز دنیا می‌دانست.

7
7

۱۷ ۱۱  
آی اسپورت
2017-07-15 21:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱۱ نظر
مجتبی ...
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۱
بازیهای امسال مخصوصا دربی رو نگاه کنین چندتا پوزیشن جدید تو قطر یاد گرفتم تو دربی رو تیم حکومتی پیروزی میزنم.
110
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
نیازی نیست تمام پوزیشن ها تو بازی با العین رونمایی شد خخخخ
Erfan60
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
ازهمون پوزیشنهایی که عمرعبدالرحمن والعین روتون زدن؟اونکه ماخودمون ۴۴سال پیش روتون زدیم وتوش استادیم
عابد
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
بابا لال شید تو تمام سایتها ۶ تایی شدید ۲ ماه نشده
ساسی
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۲
به تیم پیروزی چه ارتباطی داره ما بدون ۴ تا هافبک چه نتیجه ای گرفتیم. مهم دربی بود که سه تا نوش جان کردی
علي تا تهش تاجي
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
بابا؟؟
مهران
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
از قهرمان آسیا خوردیم از تیم داغون و دسته چندمی الغرافه که 5 تا نخوردیم عزیز دلم
ساسی مانکن
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
به طرفدارای پرسپولیس ربطی نداره علی اقا در ارمنستان مثل یک رهبر ارکستر سوت بلبلی میزد بقیه تمرین هارمونی میکردن چشم ندارید ببینید
عماد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۱
این تیم به لحاظ بدنی کم میاره حالا ببینید. تیمی که تو این موقع از تمرینات پیش فصل شاداب و دونده باشه یعنی درست بدنسازی نکرده. بدون تعصب نظرمو گفتم و بعدا به حرفم میرسید
استقلالیم
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۸
اتفاقا چون تو شرایط بدنسازی بودن فقط دوتازدن
۱
موراتا
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷
فکر نکنم پیش بینی درستی باشه بدنساز استقلال میک مک درموت یه بدنساز حرفه ایه به نظر من بهترین خرید استقلال نه جباری و منتظری بلکه همین میک بوده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر