فهرست
گزارش ویژه: مشهورترین برادران فوتبال جهان
گزارش ویژه: مشهورترین برادران فوتبال جهان

گزارش ویژه: مشهورترین برادران فوتبال جهان

آی اسپورت- در فوتبال دنیا تا دلتان بخواهد ستارگانی با نسبت های خانوادگی حضور دارند. عمدتا برادر و البته فرزندانی که مانند پدران خود در فوتبال مطرح شدند. اخیرا برانکو ایوانکوویچ برادر خود زلاتکو را به پرسپولیس آورد هر چند مشهورترین برادران فوتبال به عنوان بازیکن در این ورزش چهره شدند. یکی از مطرح ترین برادران فوتبال برادران لادروپ هستند که به همراه دانمارک قهرمان اروپا شدند و برای تیم هایی همچون بارسلونا و رئال مادرید بازی کردند. دانمارکی ها همچنین ابه ساند و پیتر ساند را هم به عنوان برادران مشهور در فوتبال خود داشتند. در انگلیش جک چارلتون و بابی چارلتون مشهورترین برادران فوتبال این کشور هستند. همچنین انگلیسی ها برادران نویل را هم دارند که همزمان در یونایتد بازی می کردند. همچنین برادران جاگیلکا.

 

1
1

در آلمان برادران بندر شهرت دارند که هر دو هم اکنون در لورکوزن به میدان می روند. همچنین برادران بواتنگ که البته راهی جدا را انتخاب کردند و یکی آلمانی باقی ماند و یکی دیگر راهی تیم ملی غنا شد. هلندی ها هم چند برادر معروف در فوتبال خود دارند. از جمله برادران دی یانگ، واینالدوم و از همه معروف تر برادران دی بوئر که سال ها در تیم ملی هلند به میدان رفتند. در اسپانیا برادران مارتینز از موفق ترین ها بودند. سال ها پیش آلوارو مارتینز در بیلبائو به میدان می رفت و امروز برادر کوچک تر او خاوی مارتینز در بایرن مونیخ بازی می کند.
2
2
 

در فوتبال ایتالیا سرشناس ترین برادران بارسی ها هستند. فرانکو بارسی و جوزپه بارسی. فابیو کاناوارو و پائولو کاناوارو نیز از موفق ترین براداران فوتبال ایتالیا بودند. همچنین فیلیپو اینزاگی و سیمونه اینزاگی. آرژانتینی ها هم چند برادر معروف در فوتبال خود دارند. گابریل میلیتو و دیگو میلیتو، خاویر و سرخیو زانتی و برادران بوردیسو. همچنین از دیگر برادران معروف فوتبال می توان به کولو و یحیی توره، رافائل و فابیو، برادران آلکانترا، برادران آیو، دوس سانتوس، فردیناند، آزارد و آلتین توپ اشاره کرد.

 

43
43

خبرورزشی

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-12-17 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۳
از برادران لادروپ، برایان با دانمارک قهرمان اروپا شد ولی مایکل در ان سال در تیم دانمارک حضور نداشت.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر