فهرست
رونی: امیدوارم روزی رکوردم بشکند
رونی: امیدوارم روزی رکوردم بشکند

رونی: امیدوارم روزی رکوردم بشکند

آی‌اسپورت- گلی که وین رونی در لحظات انتهایی وارد دروازه استوک‌سیتی کرد او را به بهترین گلزن تاریخ منچستریونایتد تبدیل کرد. بالاتر از سر بابی چارلتون افسانه‌ای. رونی درباره این رکوردشکنی تاریخی و اهداف بعدی‌اش گفت: فکر می‌کنم که هدف بعدی لیگ کاپ باشد‌. ما می‌خواهیم قهرمان آن شویم. دیدار نهایی در ماه فوریه برگزار می‌شود و ما پنجشنبه این هفته فرصت خواهیم داشت تا به آنجا برسیم. قهرمانی در هر جامی در فوتبال لذت‌بخش است و این همانی است که ما می‌توانیم به آن برسیم؛ پس هدف‌مان بازی پنجشنبه است. ما هنوز در همه رقابت‌هایی که در ابتدای فصل شروع کردیم حضور داریم. واضح  است که قهرمانی در لیگ برتر دشوار خواهد بود اما معتقدیم که برای قهرمانی در رقابت‌هایی که در آن‌ها حاضر هستیم، ترکیب خوبی داریم.

احساس می‌کنم که هنوز گل‌های زیادی در راه است. من 31 سال بیشتر ندارم و این روزها بازیکنان به مدت بیشتری نسبت به قبل بازی می‌کنند. فکر می‌کنم که من هم آماده چنین کاری هستم. احساسی خوب، شاداب دارم و آماده هستم. سپاس‌گزار سر بابی هستم که همانند هر بازی، پس از بازی استوک به دیدنم آمد. من و دیگر بازیکنان تیم به او احترام می‌گذاریم و از حضورش در کنار تیم خوشحال می‌شویم. هیچ‌چیز مشخص نیست ولی طبیعتا دوست دارم رکوردم شکسته شود؛ چون می‌خواهم منچستریونایتد در آینده خوب کار کند و اگر کسی بیاید و این رکورد را بشکند، یعنی سال‌های سال برای این تیم گل زده است. امیدوارم کسی این رکورد را بشکند ولی در فوتبال هیچ‌چیز مشخص نیست.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-24 01:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بهراد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۴۵
رکوردم بشکند؟ منظورتون اینه که رکوردم شکسته شود. انتظار میره از یک فعال رسانه که سواد نوشتنش بیشتر از سطح متوسط جامعه باشه. ولی باور کنید همین هم که پایینتر از اون سطح نباشه کفایت میکنه. یعنی حتی نمیتونید تیتر یه خبر ساده رو درست بنویسید.؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر