فهرست
درد دل بختیار: هیچی نمی‌خوام، فقط برم
درد دل بختیار: هیچی نمی‌خوام، فقط برم

درد دل بختیار: هیچی نمی‌خوام، فقط برم

آی‌اسپورت- بختیار رحمانی که روزهای تلخی را می‌گذراند متنی را در صفحه شخصی‌اش قرار داده و با هواداران استقلال درد دل کرده.

شماره 7 جدایی‌طلب استقلال نوشت: با سلام خدمت تمام هواداران عزیز و دوست داشتنی استقلال. واقعا از صمیم قلب از شما عزیزان ممنون هستم. چون همیشه کنار من بودید و از من حمایت کردید، عزیزان من بازم میگم با علی آقا منصوریان هیچ مشکلی ندارم و امیدوارم بتونه با استقلال به همه چیز برسه، ولی خب ناراحت هستم و خیلی عصبی و با روی خوش رفتم باشگاه که جدا بشم، و هر چی که پول هم باقی مانده بخشیدم، من میدونم فقط و فقط ته داستان اینجوری بود، از لیست خارج کنند باید پول بدن به ما ولی چیزی نگفتن تا ما بریم. بابا من دارم داد میزنم هیچ پولی نمی‌خوام ولی بازی سر ما در نیارید. درست نیست. من با هزار تا امید و آرزو اومدم اینجا حالا به هر دلیلی نشد و دلخوری از کسی ندارم. من اینجوری نیومدم که بخوان این قدر ما رو عصبی کنن و ناراحت، من همینجا بازم از همه هواداران عزیز ممنون هستم ولی بهترین راه همین بود. و لطفا همیشه از تیم و علیمنصور حمایت کنید چون قبلا هم گفتم علی منصوریان کارش رو خیلی دوست داره و امیدوارم موفق باشه. به امید سربلندی استقلال و شاد بودن شما عزیزان. الحمدلله دائما و ابدا.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-15 01:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۰۳
به سلامت ... اي كاش منصوريان به جاي خريدن ناز بازيكناي بي خاصيتي مثل تو بيشتر به جواناني مثل برزاي و نورافكن بازي ميداد !!!!
۳ ۱
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۷
تيم استقلال مث رئال مادريده.
فشار زياد هواداران كمر بازيكن رو خم ميكنه. اينجا هميشه قهرماني ميخواهيم.
ما لنگپوليس و تراكتور و... نيستيم. مظلومي تا هفته ي يكي مونده به اخر صدر بود تو جام حذفي هم تو پنالتي ها فينال رو باخت پرتش كرديم بيرون. مث رئال كه انجلوتي رو بيرون كرد.
۱
رامین
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۳۴
آقای بختیار ,حالا فهمیدی چوب خدا صدا نداره؟ حالا فهمیدی دنیا دار مکافاته و اعمال آدم دیر یا زود به خودش برمی گرده ؟ من طرفدار استقلالم , ولی وجدان دارم ؛ کم کاری هات توی تراکتور که یادت نرفته ؟ شب بازی حساس جام حدفی با تراکتور و قول و قرار با سید مهدی رحمتی کار حرفه ای بود؟ کم کاری که تو اون بازی کردی خیلی واضح بود و بعد هم گفتی فدای سرم , باور کن همون به موقع به تمام دوستان استقلالی ام گفتم این بازیکن به درد ما هم نخواهد خورد. بازیکنی که به تیمش تعهد نداشته باشه و خودشو به بی خیالی بزنه به درد هیچ تیمی نمی خوره . امیدوارم در ادامه مسیر ورزشیت تصمیمات درست بگیری تا بعدا خودت هم عذاب وجدان نداشته باشی.مردم به همه چیز آگاه هستن. موفق باشی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر