فهرست
طاهری نامه‌ها را وا نکرده پس فرستاد
طاهری نامه‌ها را وا نکرده پس فرستاد

طاهری نامه‌ها را وا نکرده پس فرستاد

آی‌اسپورت- فرهاد شیبانی،‌ نماینده بازیکن سابق پرسپولیس، درخصوص طلب مجتبی زارعی از باشگاه پرسپولیس از نامه‌هایی می‌گوید که برای باشگاه ارسال کرده اند، اما هیچ‌وقت با پاسخ و جوابی روبه‌رو نشده است « ما حدود 220میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلب داشتیم اما در سال 91 آقای رویانیان شخصا با من تماس گرفت و برای گرفتن این پول پیش سعید شیرینی رفتم. آنها گفتند به جای 220 میلیون تومان این رقم را کم کنید و آن را 120میلیون تومان بنویسید تا ما هم فردا پول را به حساب شما واریز کنیم. در حالی که نوشتیم و امضا کردیم که به جای 220 میلیون تومان 120 میلیون تومان از پرسپولیس طلب داریم اما آنها هیچ پولی به حساب ما نریختند. بعد از اینکه طاهری مدیر پرسپولیس شد، برای دیدن او به باشگاه رفتم اما شخصی به نام دیناروند گفت بنویسید طلبتان 40میلیون تومان است تا آن را همین الان بدهیم و مجتبی زارعی که به پولش نیاز داشت حتی حاضر شد این کار را انجام دهد اما من قبول نکردم.»

شیبانی از قانون جدید فیفا می‌گوید پرونده‌هایی که علیه پرسپولیس و استقلال بود، زودتر به نتیجه و صدور حکم برسند. «فیفا در سال 2017 عنوان کرد که اهالی فوتبال برای گرفتن حقشان می‌توانند به دادگاه‌های بیرون از فوتبال هم شکایت کنند، همین شد که ما به مجتمع قضایی شهید صدر رفتیم و بارها برای باشگاه پرسپولیس نامه زدیم اما نامه‌های ما را ثبت نمی‌کردند. دادگاه هم نامه‌ای خطاب به باشگاه پرسپولیس زد که اگر تا 48ساعت به آنها پاسخ ندهید، پرسپولیس دچار مشکل خواهد شد اما آنها باز هم این تهدید را جدی نگرفتند و دو هفته برای خودشان زمان خریدند. ما 9 نامه برای پرسپولیس زدیم اما یکی از این نامه‌ها را جواب ندادند، سپس قاضی پرونده به این اجماع رسید که پرسپولیس را محکوم کند.»

نماینده تام‌الاختیار بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: « 8بار به باشگاه پرسپولیس رفتم تا طاهری را ببینم تا بلکه مشکل را به او بگویم اما هیچ وقت موفق به دیدارش نشدم تا اینکه یک روز به من گفتند طاهری می‌خواهد به مراسم مرحوم اولادی برود و به همین دلیل من جلوی باشگاه رفتم تا او را ببینم، بعد از اینکه طاهری را دیدم نامه را به او نشان دادم و گفتم چرا به نامه‌های ما جواب نمی‌دهید؟ پاسخ داد پولی نداریم که به تو بدهیم! گفتم مگر می‌شود باشگاهی به بزرگی پرسپولیس و اسپانسرهای زیاد پولی نداشته باشد که به ما بدهد؟ طاهری با کنایه گفت که آیا جایی را می‌شناسی تا با هم به دزدی برویم؟ بعد از اینکه باز هم به طاهری اصرار کردم پول ما را بدهند و با حالتی عجیب گفت می‌روی یا بگویم لیدرها سراغت بیایند؟!»

فارس

۹۳ ۵  
آی اسپورت
2017-12-26 13:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
این که آقای طاهری یک سری اشتباهاتی داشته قطعا مشخصه. مورد طلب کارهایی رو که جوابشون رو نمی داده (که در راس همشون نه علی دایی بلکه وحید هاشمیان قرار داره) و همچنین پرونده طارمی و احتمالا گولچ نکات منفی عملکرد طاهری هستن. البته ما همیشه اینا رو قبول داشتیم. تقریبا همه طرفداراش اینا رو قبول داشتن. منتهی هرگز و هرگز ما فکر نمی کنیم که این هجمه ای که الان علیه طاهری راه افتاده به خاطر سوء مدیریتش بلکه درست بر عکس به خاطر مدیریت خوبش در مسائلی مثل حق پخش و قرارداد با اسپانسر دزده. مطمئنم اگه مثل افتخاری یا اجرلو در قبال 15 میلیارد مسروقه سکوت کرده بود یا کاری به کار صدا و سیما نداشت الان مثل اون ها سر کارش بود و جناب عادل خان و شبکه همکارانش اونو تقدیس می کردند. اما اون اتفاقی که همیشه توی این مملکت افتاده باز هم افتاد و اونی که رو کارها درست انجام میداد کنار رفت تا به قول یکی از کاربران این سایت سور کفتارها بر پا بشه.
فقط نگاه کنید که برای زمین زدن یک مدیر مستقل و موفق چگونه همه طرف های متخاصم و درگیر با هم دست به دست هم دادند تا اون رو زمین بزنند. ببنید چه چه تعداد از اتحادهایی از قطب های عمدتا مخالف درست شد تا اون موفق نشه:
1-اتحاد صداو سیما با روزنامه نگاران همیشه منتقدش وقتی که قرار شد قضیه حق پخش مسکوت بمونه
2-اتحاد بازیکنان آفتاب پرست با آدمی مثل هدایتی
3- اتحاد عادل خان فردوسی پور با اسپانسر دزد وقتی که قضیه 15 میلیارد رو مسکوت گذاشت
واقعا جای تاسف داره که هرگز و هرگز با هم همدل نمیشیم مگر برای زمین زدن یک مدیر موفق. هنوز هم همون عادات قدیمی رو کنار نذاشتیم. همون عادت قدیمی ترجیح دادن منافع شخصی بر منافع ملی. همون عاداتی که روزی باعث قتل امیر کبیر شد و امروز در مقیاسی بسیار کوچک تر داره بر علیه طاهری کار می کنه.

در ضمن یک پیام برای عادل خان:
من بر خلاف اکثر هوادارای پرسپولیس که انتقاداتشون از تو بابت حمایتت از کیروشه ازت انتقاد نکردم. چون معتقدم کیروش مربی خوبیه. حداقل برای ما.
من بر خلاف اکثر هوادارای پرسپولیس که معتقدند شما به خاطر تلاشت برای دلبری از هوادارن ناراضی رقیب این قدر از پرسپولیس انتقاد می کنی از شما انتقاد نکردم.
هرگز خودمو درگیر این بهانه های بی ارزش (چه درست، چه غلط) نکردم. شما موقعی در نظر من شکستی و اعتبارتو از دست دادی که مردی رو که داشت بر بازگردوندن 15 میلیارد مسروقه مون تلاش می کرد و شدیدا نیاز به کمک داشت تنها گذاشتی. سکوت کردی در حالی که خودت ادعا داری وظیفه رسانه سکوت کردن نیست. فساد به برهنه ترین شکل خودش اونجا حاضر بود تا تو نگاهی هم به اون بندازی اما تو این کارو نکردی. جناب عادل خان می بینی با این برخورد گزینشی ت با فساد عملا با کیا هم صدا و هم نوا شدی؟ جناب عادل خان فردوسی پور چرا باورت نمیشه تو هم بخشی از این سیستم فاسد شدی؟
۵ ۴
...
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
بر فرض اینکه طاهری در همه این بدهکاری ها مقصر بوده باشه و بر فرض اینکه 10 میلیارد هم خورده باشه تازه سربه سر میشه. چون به اندازه کافی پول جمع کرد و متاسفانه 15 میلیاردش به فنا رفت.
اینکه طاهری رو به شدت میکوبن به خاطر خودش نیست چون طاهری خوب یا بد تموم شد. به خاطر اینه که حساب کار بیاد دست مدیرای بعدی چه در استقلال و چه در پرسپولیس . اولین نتیجه این فشار هم این بود که بعد از برکناری طاهری صدا و سیما در پایان بازی با برانکو مصاحبه میکنه. شل دادن های بعدی نیز در راه است
۷
حمید
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
به ...:
موافقم که میگی طاهری خوب یا بد تموم شد. البته من فکر می کنم سایه طاهری همیشه بر سر مدیر عامل های بعدی می مونه. همچنین بر خلاف تصورات عادل و شبکه همکارانش که فکر می کنن می تونن با ایجاد هجمه علیه طاهری عملکرد بسیار پر مساله خودشونو بپوشونن سئوالات طاهری هیچ وقت از اذهان عمومی پاک نمیشه. چون این بار برخلاف همه دفعات طاهری تونست بذر تردید در مورد عملکرد نود رو در دل همون کسانی بکاره که الان داران به حساب خودشون طاهری رو می زنن. اگر تردیدی در مورد عادل نبود مطمئن باش نیازی به این همه مقاله و مطلب برای دفاع از عادل که تا حدی تلاش برای تطهیر خودشون هم هست نبود. اما از نظر من این آغاز پایان نوده و سلطه عادل بر افکار عمومی. مگه این که به زودی در زمینه حق پخش گشایشی حاصل بشه. بعلاوه کاملا موافقم که قراره طاهری درس عبرتی بشه برای دیگران.
۲
مهدی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
حمایت کورکورانه و از روی تعصب یعنی این.حتی گناهان طرف رو بذاری گردن دیگران تا فرد موردعلاقه ت تبرئه بشه.البته توی ذهن خودت تبرئه بشه وگرنه عاقلان میدونن چی به چیه!
حمید
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۷
به مهدی:
من همون خط اول همه این به قول شما گناهان طاهری رو پذیرفتم. الان تو چطوری از این که من گناهان طاهری رو پذیرفتم به این نتیجه رسیدی که من گناهانش رو مییندازم گردن دیگران؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر