فهرست
کرملاچعب: دلتنگ پرسپولیسم!
کرملاچعب: دلتنگ پرسپولیسم!

کرملاچعب: دلتنگ پرسپولیسم!

آی اسپورت- مهاجم استقلال خوزستان معتقد است با ثبات مدیریت و بازگشت آرامش به بازیکنان شاهد تیم متفاوتی در نیم فصل دوم خواهیم بود. رضا کرملاچعب مهاجم استقلال خوزستان که در لیگ هفدهم به صورت قرضی به این تیم پیوسته در مورد عملکرد تیمش در نیم فصل اول و دلتنگی هایش برای پرسپولیس می گوید:

می خواستیم جزو سه تیم اول باشیم

همه ما در نیم فصل اول یکی از سخت ترین و بدترین فصل های فوتبالی مان را تجربه کردیم. عدم ثبات مدیریت و مشکلات مالی باعث شد تا هفته های زیادی را با حاشیه و بدون تمرین سپری کنیم و آن نتایج دلخواه را نگیریم. شاید این حرف الان برایتان خنده دار باشد ولی ما ابتدای فصل هدفگذاری کرده بودیم که بین 3 تیم اول حضور داشته باشیم. اما آنقدر دچار مشکلات و حاشیه شدیم که نتوانسته نتایج دلخواه مان را بگیریم.

روزهای متفاوتی در راه است

با آمدن آقای موسوی و قبول مدیریت استقلال خوزستان شرایط خیلی بهتر شده و حالا همه ما به آینده امیدواریم. اگر مشکلات مان حل شود و بازیکنان تمرکز داشته باشند، شک نکنید به لحاظ فنی جزو بهترین های لیگ هستیم و می توانیم در نیم فصل دوم نمایش متفاوتی را ارائه بدهیم. البته تیم ما نیاز به ترمیم دارد و کادر فنی در صدد جذب بازیکنانی است که بتوانند در نیم فصل دوم کمک حال مان باشند. به نظرم اگر بازیکنان دغدغه نداشته باشند، می توانند توانایی های خودشان را به نمایش بگذارند. ما قابلیت های زیادی داریم که در نیم فصل دوم شاهد روزهای متفاوتی از ما خواهید بود.

از خودم راضی نیستم

از شرایط خودم خیلی راضی نیستم. من در 10 بازی تیمم حضور داشتم و تنها 2 گل زدم. این به هیچ عنوان برای من ایده آل نیست و توقع بیشتری از خودم دارم. البته این را هم بگویم که کل تیم شرایط خوبی نداشت و بسیاری از مسائلی که تمرکز تیم را بهم ریخته بود، مرا هم تحت تاثیر قرار داده بود. اما این دلیل نمی شود که خودم را راضی کنم و به همین کیفیت از خودم بسنده کرده باشم. شک نکنید در نیم فصل دوم جبران خواهم کرد.

 دلم برای پرسپولیس تنگ شده!

من در 15 بازی 2 گل زده ام و این آمار برایم اصلا قابل قبول نیست. یکی از گلهایم را به پرسپولیس زدم، تیمی که مقابلش انگیزه های زیادی داشتم. قبل از بازی خیلی صحبت ها مطرح بود مبنی بر اینکه کرملاچعب کم کاری خواهد کرد و از این دست شایعات! اما همه شما شاهد بودید که با تمام توان برای استقلال خوزستان بازی کردم و حتی به تیم محبوبم نیز گل زدم. خیلی از هواداران پرسپولیس شاید به خاطر این گل از من ناراحت شدند اما هم من به آنها علاقمندم و هم آنها مرا دوست دارند. من تا پایان این فصل به طور قرضی در خدمت استقلال خوزستان هستم اما نمی توانم علاقه ام به پرسپولیس را کتمان کنم. ثانیه شماری می کنم بار دیگر به تیم محبوبم بازگردم و بهترین بازی هایم را برای پرسپولیس انجام دهم.

تیم را بالا می کشیم

قبول دارم مهاجمان ما در نیم فصل اول کم گل زدند و به نظرم این بازمی گردد به اینکه تیم در ایجاد موقعیت گل موفق نبود. نمی خواهم تقصیر را گردن کسی بیندازم اتفاقا هافبک های ما بیشترین زحمت را کشیدند اما کلا تیم ما در شرایط خوبی نبود. نیم فصل دوم بازی های سخت تر خواهد شد و بازیکنان نیز با توجه به نزدیکی جام جهانی انگیزه های چند برابری دارند. ما همه تلاش خود را می کنیم که تیم را بالا بکشیم. وقتی حال تیم خوب باشد، مهاجمان هم راحت تر گل می زنند. امیدوارم روند تیمی مان در نیم فصل دوم روی غلتک بیفتد و ما هم بتوانیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

نمی گذارند بروم جام جهانی

نمی دانم چرا و به چه دلیل اما انگار کسی نمی خواهد من به جام جهانی بروم. من در رده نوجوان و جوانان با جان و دل برای ایران بازی کردم و در هر دو رده موفق به صعود به جام جهانی شدم اما هیچگام موفق به حضور در جام جهانی نشدم. واقعا نمی دانم چرا ولی من همیشه انگیزه دارم. می دانم کار خیلی سختی دارم ولی مطمئن باشید اگر روسیه نشد، حتما در جام جهانی قطر برای تیم ملی بازی خواهم کرد. من همه توانم را می گذارم که آقای کی روش مرا ببیند. اگر به روسیه نروم دلسرد نخواهم شد چرا که من فرصت زیادی دارم برای اثبات خودم دارم و مطمئنم که می توانم از بازیکنان اصلی تیم ملی در قطر باشم.

ویسی نان شهامتش را می خورد

در فوتبال ایران مربی جوان گرا یعنی فقط ویسی! او با جراتی که دارد از بازی دادن به بازیکنان جوان واهمه ای ندارد. او بابت این ریسک بارها ضرر کرده ولی همیشه پای بازیکنان جوانش ایستاده و به فوتبال این مملکت خدمت کرده است. امیدوارم در فوتبال ایران قدر امثال ویسی را بیش از این بدانند.

ورزش سه

 

۵    
آی اسپورت
2017-12-10 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر