فهرست
فیفا هم نبی را به رسمیت شناخت
فیفا هم نبی را به رسمیت شناخت

فیفا هم نبی را به رسمیت شناخت

آی اسپورت - رئیس عالی فدراسیون های عضو فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ضمن تبریک دبیرکلی مهدی محمد نبی برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در نامه ارسالی  ورون موسنگواومبا،رییس عالی فدراسیون های عضو فیفا آمده است:

«جناب آقای مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 زوریخ: 9 آوریل 2020

دبیرکل محترم، بازگشت به نامه مورخ 8 آوریل 2020 فدراسیون فوتبال ایران در مورد انتصاب جنابعالی به عنوان دبیرکل فدراسیون، به نمایندگی از مدیریت فیفا صمیمانه به جنابعالی تبریک عرض نموده و برای شما در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می نمایم.

همچنین مشتاقانه منتظر همکاری با جنابعالی برای توسعه و پیشرفت فوتبال جمهوری اسلامی ایران  می باشم. در پایان اعلام می دارم اطمینان داشته باشید که مدیریت فیفا به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایرانبرای دستیابی به اهداف تعیین شده و تقویت هرچه بیشتر همکاری های موجود، ادامه خواهد داد.

ارادتمند- فیفا

ورون موسنگو –اومبا، رئیس عالی فدراسیون های عضو»

گفتنی است این نامه در شرایطی به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده است که پیش تر انتخاب مهدی محمد نبی به عنوان دبیرکل جدید و برکناری ناگهانی ابراهیم شکوری مورد تایید فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار نگرفته بود. همچنین دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا داتو ویندزور جان نیز به صورت همزمان با ارسال نامه ای مشابه به فدراسیون فوتبال، انتخاب نبی را تبریک گفته است.

 

     
آی اسپورت
2020-04-10 00:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر