فهرست
سروش جان! عزیزم!
سروش جان! عزیزم!

سروش جان! عزیزم!

آی اسپورت - لحن سروش رفيعی هنگام مصاحبه جلوی ساختمان باشگاه پرسپولیس بیزاركننده است. او می‌كوشد خشمش را پشت پرده‌ای از طنازی و مزه‌پرانی پنهان كند، اما حاصل كار ناامیدكننده از آب در آمده؛ رفیعی مدام تكرار می‌كند: «آقای عرب، عزیزم، ممنون كه باز هم تكلیف ما را مشخص نكردی، ممنون كه امشب هم راحت می‌خوابی، دلم برایت تنگ می‌شود عزیزم...» و البته شایان مصلح هم در نقش پامجلسی یكسره به سخنرانی بی‌نمك دوستش می‌‎خندد. هرچند زیاد طول نکشید تا دلیل اصلی بلاتکلیفی آنها روشن شود؛ گویا آقا سروش برای فسخ، ششصد میلیون ناقابل از قرارداد فصل بعدش را جرینگی می‌خواهد و دوست عزیزمان شایان مصلح هم شرط کرده نصف پولش را بگیرد و برود.

از این دو نفر بدتر اما، هوادارانی هستند كه بی‌وقفه قربان صدقه این جماعت می‌روند و فضا را برای تاخت‌وتاز آنها فراهم می‌كنند. شاید لازم است یك نفر به شماره هفت مازاد پرسپولیس بگوید سروش رفیعی، عزیزم، شاید همان زمانی كه در مسیر فرودگاه استانبول ویدیو ضبط كردی و بیخود و بی‌جهت مدیرعامل باشگاه را در هم كوبیدی باید فكر معطل شدنت را هم می‌كردی. ایرج عرب عیب و ایراد زیاد دارد و در پرسپولیسی كه واقعا متعلق به مردم باشد، گزینه صد هزارم مدیرعاملی هم نیست؛ اما در ماجرای حذف شما چه گناهی داشت كه هزاران هوادار چشم‌بسته و دهان‌باز را بر سرش آوار كردی؟ سروش رفیعی، عزیزم، شما اگر جای مدیرعامل بودی چه می‌كردی؟ بودجه جذب مهاجم خارجی را بابت کار نکرده تقدیم دو تا «باتعصب» می‌کردی که یک امضا بزنند و بروند دوباره از تیم جدیدشان پول بگیرند؟

سروش رفیعی، عزیزم، همیشه فقط شیوا صحبت كردن و تقصیر را گردن این و آن انداختن جواب نمی‌دهد. یك وقت هم شاید یك درصد یك نفر با خودش فكر كرد آیا در كنار گذاشته شدن شما از فولاد هم ایرج عرب مقصر بود؟ آیا نیمكت‌نشینی مطلق‌تان در نیم‌فصل گذشته هم تقصیر مدیرعامل سرخ‌ها بود؟ فاجعه الخور چطور؟ در تیم ملی چرا به جایی رسیدید كه سرمربی حتی نگاه‌تان هم نمی‌كرد؟ چطور می‌شود شما جلوی السد فقط دو دقیقه فرصت بازی پیدا كنی و در همان زمان كوتاه با بازی الکی نمایشی توپی لو بدهی كه در نهایت منجر به تنها گل تیم رقیب بشود؟ یعنی هیچكدام از اینها تقصیر خودت نیست؟ سروش رفیعی، عزیزم، كمی هم دیده فروبر به گریبان خویش؛ حتی اگر لشكر سینه‌چاكان فضای مجازی، بدون كوچكترین تفكری گوش به فرمان شما برای حمله به این و آن باشند. سروش رفیعی، عزیزم!

۴۲ ۵  
آی اسپورت
2019-07-24 02:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Majid
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۴۴
مشکل اینجاست که هیچ کس خودشو نمیبینه
وقتی یه مشکلی براش پیش میاد همه مقصر میشن به جز خودش
omid
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۲۵
بسیار عالی. سروش واقعاً افت شدیدی کرده و مطمئنم به خاطر ضعف فنی کنار گذاشته شد و دلیل دیگه ای نداره. امیدوارم با ماهینی خاتمه همکاری بشه چون جوان های خوبی توی تیم داریم که به پای اینها میسوزن. در سالی که بدلیل هزینه ها و تدارک خیلی بهتر رقبا از ما امکان قهرمانی کم شده، بها دادن به جوانهای تیم و آینده سازی بهترین تصمیم میتونه باشه. هرچند به اعتقاد خودم امسال هم یکی از مدعیان جدی قهرمانی هستیم با وجود سنگ اندازی ها و انتخاب های مسئله دار وزیر بی عدالت.
یه ایرانی
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۴۵
جناب رسول بهروش

شخصا علاقه یا تعصب خاصی به " سروش رفیعی " ندارم ؛ از شرایط فعلی فوتبال ایران هم ناراضی هستم ؛ هم استقلال و هم پرسپولیس آبستن اتفاقات وحشتناکی هستند که متاسفانه تا نیم فصل بر همگان مشخص خواهد شد .
اما از شما بعنوان یک ظاهرا خبرنگار ورزشی این متن بسیار بسیار بعید است :
" سروش رفیعی، عزیزم، شما اگر جای مدیرعامل بودی چه می‌كردی؟ بودجه جذب مهاجم خارجی را بابت کار نکرده تقدیم دو تا «باتعصب» می‌کردی که یک امضا بزنند و بروند دوباره از تیم جدیدشان پول بگیرند؟ "

یعنی اگر من جای " سروش رفیعی " یا " شایان مصلح " باشم و شما رو جزو وابستگان و مواجب بگیران مدیر عامل پرسپولیس بدانم ؛ قطعا و حتما همین امروز یک شکایت جانانه بابت قرارداد تنظیم میکنم تا بفهمید " یه من ماست ، چقدر کره دارد "
وقتی رسما و قطعا با بازیکن قرارداد چند ساله وجود داره و میفرستن لیست مازاد ؛ نباید پولش رو بدن ؟؟؟؟؟
احتمالا یا شما و یا افرادی هم تفکر با شما به مدیرعامل و هیئت مدیره پرسپولیس مشاوره دادند تا پول " برانکو " را ندهد و اگر موضوع به خوبی حل و فصل نشود با شکایتی که به فیفا رفته احتمالا فصل بعد و شاید نیم فصل پرسپولیس زمین گیر خواهد شد .

صدالبته میشود یک احتمال دیگر را هم بررسی کرد و آن اینکه شما عزیزان که " دایه مهربانتر از مادر " شده اید برای پرسپولیس احتمالا پرستوی مجموعه ای هستید که علاقمند به موفقیت پرسپولیس نیست .

بخصوص که گروهی از نزدیکان فوتبال به هنگام اعلام مدیرعاملی " ایرج عرب " در آذر ماه میدانستند هدف از این تغییر فقط زمین گیر کردن و بر هم زدن شرایط موجود در پرسپولیس است که دقیقا هم اتفاق افتاد اما خوشبختانه بعلت عدم توانایی مدیر عامل و هیئت مدیره این اتفاق در پایان فصل رخ داد وگرنه قرار بر همین اتفاقات پیش از نوروز بود .
لازم به یادآوری است که پرستوها فقد جنسیت زنانه ندارد و پرستوی نرینه هم داریم .
۱
حميد استراليا
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۰
سروش كوچولو يادته عليه كيروش شاخ شده بودى؟ كيروش كارهاى سربازى تو رو انجام داد أنا تو نمك نشناس عليه اش مصاحبه كردى حالا دارى تاوان پس ميدى! تو در فوتبال محو خواهى شد چون خيلى زود مغرور شدى و حالا با صورت خوردى زمين و تو لجن دارى دست و پا ميزنى.
۱
jo
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۰۱
سروش عشقه ...بیخود سعی نکنین خرابش کنین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر