فهرست
کیش میزبان جام جهانی ۲۰۲۲؟
کیش میزبان جام جهانی ۲۰۲۲؟

کیش میزبان جام جهانی ۲۰۲۲؟

آی اسپورت –  خبر برگزاری تعدادی از بازیهای جام جهانی 2022 قطر در کشورمان یا بهتر بگوییم جزیره کیش از مدتها قبل به گوش می رسید. خبری که باور آن اصلا کار راحتی نیست اما انگار این امکان وجود دارد که ایران میزبان چند بازی جام جهانی شود. بهرام افشارزاده دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی سازمان منطقه آزاد کیش درباره این موضوع به خبرگزاری مهر گفته: "قرار است سران فوتبال قطر در سفر به ایران بازدیدی از کیش و امکانات این جزیره داشته باشند. در جریان همین بازدید مذاکرات تکمیلی هم انجام خواهد شد تا دقیقا مشخص شود درخواست قطری ها برای استفاده از امکانات جزیره کیش چیست. . درخواست اولیه مطرح شده برای برگزاری کمپ تمرینی بود اما اینکه اگر شرایط وجود داشته باشد، چند دیدار مثلا یکی دو دیدار این رقابت ها هم در کیش برگزار شود، دور از ذهن نیست. البته لازمه این موضوع داشتن زیرساخت های موردنیاز است و اینکه از هر نظر آمادگی لازم وجود داشته باشد. در هر صورت این مسئله هم در نشست موردنظر به بحث گذاشته می شود."

 

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-04-15 10:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
راستین
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
فارغ از درست یا غلط بودنش، می خوان تو بازی جام جهانی خانمها رو به ورزشگاه راه ندن؟!
۷ ۲
abu khalid
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
ارزوی بر جوانان عییب نیست
هههه ههه جام جهانی‌مار وپله رو ب ایران نمی دهند حالا جام جهانی پیشکش....
۴
اشکان
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
نه پس میذارن اسلام به خطر بیوفته!!!
۱
حسن
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
چرا این دروغها رو هر روز تکرار میکنین. مثلا میخواین مردم امیدوار بشن. خب وقتیکه مشخص بشه این خبر دروغ بوده که اثر بدتری داره. همین چند وقت پیش خبر اومد قراره کوپا آمریکا ما رو دعوت کنه بعدش معلوم شد که خبر دروغ بوده. ما جام ملتهای آسیا رو هم نمیدن برگزار کنیم اونوقت خبر میاد میخواد جام جهانی تو کشور ما باشه.
AVA-86
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
یعنی کشورایی مثل امارات، کویت بحرین و کل کشورهای حاشیه خلیج فارس مردند که قراره بازی ها توی کیش برگزار بشه!! این اخبار جعلی دو ریالم ارزش ندارن میزبان هر دوره از جام جهانی رو از سالها قبلش مشخص می کنن و امکان نداره یهو یک کشور دیگه بهش اضافه بشه. جدا با این قوانین مسخره ایی که ما داریم فکرکردین میشه همچین کاری کرد. لابد دم در نیرو میذارن به هر زن تماشاگر یه دونه روسری هدیه می دن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر