فهرست
خشم گریزمان؛ از رونالدو متنفر هستم
خشم گریزمان؛ از رونالدو متنفر هستم

خشم گریزمان؛ از رونالدو متنفر هستم

آی اسپورت – فینال لیگ قهرمانان امسال در استادیوم واندا متروپولیتانو برگزار می شود و اتلتیکومادرید امید زیادی داشت تا با برتری برابر یوونتوس و موفقیت در مراحل بعدی، در استادیوم خانگی خود دیدار فینال را برگزار کند اما با درخشش رونالدو، این رویا نقش بر آب شد. علیرغم برتری 0-2 در بازی رفت، یوونتوس با هت تریک تاریخی رونالدو در تورین موفق به حذف اتلتیکومادرید و گریزمان از این رقابت ها شد و حالا ستاره فرانسوی در این رابطه صحبت کرده است.

آنتوان گریزمان گفت: «هرگاه من در آستانه فتح عنوانی در فوتبال قرار می گیرم، کریستیانو رونالدو از راه رسیده و این شانس را از من می رباید. به همین دلیل من از رونالدو متنفر هستم، اما به او احترام هم می گذارم زیرا رونالدو بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است.»

البته این اولین بار نیست که درخشش ستاره پرتغالی، باعث ناکامی گریزمان شده است.  در فینال لیگ قهرمانان سال 2016، گریزمان در جریان بازی یک پنالتی از دست داد و در نهایت رئال مادرید در ضربات پنالتی و با گل سرنوشت ساز رونالدو قهرمان اروپا شد. یک ماه بعد آنها در عرصه ملی و در فینال یورو 2016 به مصاف یکدیگر رفتند که این بار نیز رونالدو و یارانش در لباس پرتغال موفق به کسب عنوان قهرمانی اروپا شدند.

چند ماه بعد و در حالیکه بسیاری از جمله خود آنتوان گریزمان به رای گیری معترض بوده و ستاره فرانسوی را لایق دریافت جایزه می دانستند، رونالدو بالاتر از او عنوان مرد سال یوفا و فیفا را از آن خود کرد. 2 فصل قبل و در لیگ قهرمانان نیز درخشش خیره کننده رونالدو و هت تریک در برنابئو باعث صعود رئال مادرید به مرحله بعد و در نهایت قهرمانی آنها در اروپا شد و حالا دوباره این داستان تکرار شده است.

     
آی اسپورت
2019-03-18 13:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر