فهرست
شفر بعد از حذف؛ به من اعتماد کنید
شفر بعد از حذف؛ به من اعتماد کنید

شفر بعد از حذف؛ به من اعتماد کنید

آی اسپورت – شکست در بازی رفت مقابل 80 هزار تماشاگر کار دست وینفرد شفر و استقلالی ها داد چون در بازی برگشت کامبکی در کار نبود تا تساوی 2-2 با السد در جاسم بن حمد وداعی تلخ برای این تیم از رقابت های آسیایی رقم بزند و شب رویایی در جنگ ایران و قطر رقم نخورد.

وینفرد شفر چند ساعت بعد از این وداع در پیغامی اینستاگرامی از طرفداران خواست به او اعتماد داشته باشند تا تیمی بسازد قوی تر و ترسناک تر از تیمی که در دوحه مشاهده کردند، تیمی که هیچ تیمی دوست نداشته باشد در فصل آتی لیگ قهرمانان با آنها هم گروه شود.

در این پست اینستاگرامی شفر نوشت:« ما مثل یک مرد، مثل یک‌ تیم جنگیدیم؛ واقعا به تک تک بازیکنان و اعضای کادرفنی ام افتخار می کنم. یک دوره زمانی خوب در لیگ قهرمانان داشتیم و الان تازه شروع‌ کرده ایم. استقلالی که می خواهیم باشد را دیدیم (استقلال واقعی) سخت تر کار می کنم تا در تک ‌تک ‌مسابقات آینده هم ‌مثل همین مسابقه، بازی کنیم. حالا روی لیگ و جام حذفی تمرکز می‌کنیم و برای لیگ قهرمانان آسیای ۲۰۱۹ آماده می شویم. به من اعتماد داشته باشید، وقتی امروز می‌نویسم هیچ تیمی در غرب آسیا نخواهد خواست(دوست نخواهد داشت) با ما در یک گروه باشد! پس به حرفم اعتماد کنید».

استقلال بعد از ناکامی در راهیابی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 به عنوان یکی از سهمیه های مستقیم ایران در فصل آتی مجدد از اسفندماه وارد این رقابت ها خواهد شد به این امید که با وینفرد شفر بتواند به سال های متوالی ناکامی پایان بدهد.

 

ورزش سه

۴ ۷  
آی اسپورت
2018-09-18 11:36:00
نظر دهید

۷ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
شفر حتما مربی خوبیه ولی زود خلق و خویی مانند مسوولان اقتصادی دولت گرفته همه رو حواله به آینده میده و کاری به حال نداره .
میلاد شفیع
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
ساقیت کیه داداچ؟
کیسه دیشب سه بر دو باخت
فک کنم بازیو تا اخر تماشا نکردی ک نوشتی تساوی دو دو
وزارت ننگین ورزش
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
شفر دیشب نشون داد مربی بزرگیه.وقتی که 7 بازیکن اصلی فصل قبل رفتن معناش اینه که شما یک تیم جدید دارید و شفر با بازی نیمه دوم تیم نشون داد که داره این تیمو می سازه.ما روند رو به جلو و پیشرفت تیمو دیشب دیدیم و تمام قد پشت شفر و تیم می ایستیم
...
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۲۰
5 تا بازیکنش رفتن به جای اونا 22 تا بازیکن گرفت دیشب السد 18 تا شوت داشت و 2 گل این یعنی از صعودشون مطمئن بودن و به اب و اتیش نزدن
حسن
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
راست میگه بهش اعتماد کنید. ۱۵تا از بازیکناتونو اخراج کنید ۲۰تا جدید بگیرید که حتما دو سه تاش خارجی یورو خور باشن. یه میلیون یورو دولتی هم دست کنید توی خزانه بریزید به حساب استقلال. هروقت هم حوصله نداشتن بازیاشونو تعطیل کنید برن دور دور. حوصله تونم سر رفت شقایق تنظیم میکنه بریزید جلوی فدراسیون و وزارتخونه یه کم فحش بدید سبک بشید. بقیه اش دیگه دست خداست.شما تمام تلاشتون کردید.
!!!
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
رویافروشی کاری که خوب یاد گرفته؛ بالاخره معلوم شد گروه مرگ کدوم گروه بود پرسپولیس و السد از یه گروه به نیمه نهایی رسید عجالتا که همه واسه همگروه شدن با کیسه صف کشیدن
کیسه 5 تایی
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
خخخ داره التماس میکنه نندازنش بیرون باشه باو این کیسه جماعت زود گول میخورن وقتی منصوریان تونست دوسال اینا رو گول بزنه تو چرا نتونی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر