فهرست
پیش‌بینی اسکای/ فشار روی منچستریونایتد
پیش‌بینی اسکای/ فشار روی منچستریونایتد

پیش‌بینی اسکای/ فشار روی منچستریونایتد

آی اسپورت- در ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا امشب در نیمه نهایی اتلتیکومادرید میزبان رئال مادرید است. همچنین ساوتهمپتون و آرسنال در چارچوب بازی‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می‌روند. بازی‌های برگشت نیمه نهایی یورولیگ هم بین لیون – آژاکس و منچستریونایتد سلتاویگو برگزار می‌شود. چارلی نیکولاس، کارشناس اسکای اما این بازی‌ها را با ارائه توضیحی مختصر پیش‌بینی کرده است.

اتلتیکومادرید Vs رئال مادرید

در بازی رفت من شدیدا اشتباه پیش‌بینی کردم. اما فکر هم نمی‌کنم کسی وجود داشت که انتظار داشته باشد رئال به این راحتی برنده شود. حتی وقتی بازی یک بر صفر بود فکر می‌کردم اتلتیکو هنوز شانس دارد. اما رونالدو همه تیترها را به خود اختصاص داد و هت تریک کرد. هرگز ندیده بودم اتلتیکو انقدر بد بازی کند. یکی از بدترین عملکردهای این تیم با سیمئونه بود. آنتون گریزمن نتوانست تعیین کننده باشد، اما خط دفاعی این تیم بیشتر مرا ناامید کرد. حالا زیدان به بازیکنان اصلی استراحت داده و دیدید که نیمکت نشینان این تیم هم خوب گل می‌زنند. به نظر من اتلتیکو می‌تواند ببرد، اما صعود خیلی سخت شده است.

پیش‌بینی: اتلتیکومادرید 2 – 1 رئال مادرید

ساوتهمپتون Vs آرسنال

یک دیدار دیگر که میزبان دوست دارد مساوی بگیرد و آرسنال محکوم به برد است. در فصول اخیر ساوتهمپتون برای آرسنال بارها مشکل ایجاد کرده است، فکر می‌کنم برای این بازی هم کلود پل از بازیکنانش خواسته همه توانشان را برای موفقیت بگذارند. برای آرسنال هم فشار برای حضور در تاپ فور کمی کمتر شده و انتظار دارم در این بازی آن‌ها برنده شوند. حتی اگر نبرند باز هم انتظار دارم آن‌ها به لیگ قهرمانان راه پیدا کنند.

پیش‌بینی: ساوتهمپتون 0 – 2 آرسنال

منچستریونایتد Vs سلتاویگو

از تیمی که مورینیو در روز یکشنبه به زمین بازی فرستاد خیلی تعجب نکردم. اما از این که این تیم انقدر بد بازی کرد متعجب شدم. در آن بازی در ترکیب دو تیم تفاوت‌های زیادی وجود نداشت. حال فشار روی مورینیو زیاد شده چون همه سیب‌هایش را در سبد لیگ قهرمانان گذاشته است. اما شاید هم روزی شاد شود و بتواند با تیمی که دلخواهش هم نبوده به هر دو هدف برسد. در بازی رفت یونایتد نتیجه خوبی گرفت و مطمئنا برای این بازی هواداران یونایتد از تیمشان به خوبی حمایت می‌کنند.

پیش‌بینی: منچستریونایتد 3 – 1 سلتاویگو

لیون Vs  آژاکس

این هم یکی دیگر از بازی‌هایی بود که مرا سورپرایز کرد. فکر می‌کردم لیون شانس اصلی بازی در فینال با یونایتد است. اما سرمربی آژاکس به خوبی توانسته بعد از فرانک دبوئر این تیم را دوباره در مسیر اصلی بازگرداند. این کار را هم با بازیکنان جوان کرده است. در بازی با رفت آژاکس نتیجه خوبی گرفته و حالا حتی جا دارد چند گل هم بخورد. اما من معتقدم لیون می‌برد و با قانون گل زده در خانه حریف صعود می‌کند.

پیش‌بینی: لیون 3 – 0 آژاکس

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-05-10 19:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر