فهرست
پایان جلسه هیات مدیره/ حمایت از منصوریان!
پایان جلسه هیات مدیره/ حمایت از منصوریان!

پایان جلسه هیات مدیره/ حمایت از منصوریان!

آی اسپورت – در غیاب تکراری محمدحسین قریب، امروز جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برای بررسی نتایج این تیم در لیگ هفدهم با حضور اعضا و سرمربی این تیم برگزار شد. در پایان جلسه علیرضا منصوریان به خبرنگاران اعلام کرد که اعصای هیات مدیره بر خلاف فصل گذشته، واقعا می خواهند مشکلات را حل کنند. صحبت های سرمربی استقلال را در جمع خبرنگاران بخوانید:

در مورد مشکلات صحبت کردیم

در جلسه امروز در مورد مشکلاتی که وجود داشت صحبت کردیم. در مورد اینکه داخل تیم‌مان چه اتفاقاتی می‌‎افتد و حواشی اطراف تیم جلسه خیلی خوبی داشتیم. ایده‌ها و نظرات ما نزدیک بود. در جلسه هیات  مدیره قرار شد چون منابع مالی هنوز تامین نشده است اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه با توجه به اینکه امروز قرارداد اسپانسری امضا کردند کمک‌های مالی انجام بدهند. از اعضای هیات مدیره تشکر می‌کنم که چراکه آنها اعلام آمادگی کردند، هر کمکی لازم باشد و در مواردی که از داخل به ما آسیب بزند به کمک ما بیایند. برخلاف سال گذشته من احساس کردم که اعضا کاملا می‌‎خواهند که مشکلات را حل کنند و از بازیکنان و کادرفنی‌شان حمایت کنند تا شرایطمان رو به بهبود و صعود باشد و به آن شرایط آرمانی که می‌خواهیم برسیم.

صحبتی از تقویت کادرفنی  نبود 

هیچ صحبتی در مورد تقویت کادرفنی نبود چراکه دو تا از سرمربی‌های خود من در کادرفنی حضور دارند و دستیار آقای کی‌روش هم هم اکنون به ما اضافه شده است. ما گزارش کامل عملکرد روزانه کادرفنی و سعی و تلاش‌های آنها را در اختیار مدیرعامل قرار می‎دهیم. از اعضای هیات مدیره تشکر می‌کنم که دغدغه و نگرانی‌شان با من یکی بود. از نظر مالی مشکل داشتیم که اعضای هیات مدیره اعلام آمادگی کامل کردند. ما برای اینکه به موفقیت برسیم باید هدف بلندمدت بازیکنان و کادرفنی با اعضای هیات مدیره یکی باشد. اگر این اتفاق بیفتد با آرامش خیال بهتری کارمان را انجام می‌دهیم.

علت از دست دادن امتیازهای اول فصل

ما در دو فصل گذشته دو شرایط متفاوت را تجربه کردیم. فصل گذشته برای تقویت تیم‌مان 6 بازیکن تغییر دادیم و چند جوان با قراردادهای بلندمدت آوردیم. در این فصل روندی که من پیش‌بینی کردم در 2 بازی اول نیفتاد. بازی اول با آبادان که آن اتفاق‌ها افتاد و من فکر می‌کنم کمترین شایستگی ما از دو بازی 6 امتیاز یا حداقل 4 امتیاز بود. با توجه به شرایط تیم و تمرینات می‌دانم به آن چیزی که می‌خواهیم می‌رسیم. امیدوارم رقبای ما در این چند هفته امتیاز از دست بدهند چراکه من آنها را زیرنظر دارم و می‌دانم که قطعا امتیاز از دست خواهند داد. امیدوارم بتوانیم امتیازهایی که اول فصل از دست داده‌ایم را جبران کنیم. ما در جریان بازی‌هایمان تغییراتی داده‌ایم. من فکر می‌کنم شرایط برای ما به گونه‌ای رقم خواهد خورد که به آن چیزی که می‌خواهیم می‌‎رسیم.

 

 

 

 

۴ ۱۰  
آی اسپورت
2017-08-20 18:57:00
نظر دهید

۱۰ نظر
iman
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
خخخخخخخخخ
عباس
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
رقبای شما پرسپولیس دو امتیاز از دست داد شما سه امتیاز .
راستی چه خبر از 1403؟
۱۴۰۳
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
الفاتحه
۸
عبد الرحمن عموری
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
حمایت حمایت تا قیامت
التون
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۶
اقا این بشر عالیه :))
اسمان
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۹
مربی المانی برای استقلال تعیین شده اولی اشتلیکه بعدازبازی پدیده معرفی خواهدشد.منصوریان بره یه تیم اماده کنه برای 1402
۹
پرسپولیس ❤❤❤❤❤❤
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
ما هم حمایت می کنیم
با شیشعلی تا ۱۴۰۴
ata
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
آقای منصوریان
اگر میخواهی احترامت به عنوان یه بازیکن قدیمی و خوب استقلال و تیم ملی محفوظ بماند بیشتر از این روی کار و روش اشتباهت اصرار نکن
خودت هم خوب میدونی حرف های و وعده های سر خرمنی که میدی اصلا" قابلیت اجرایی از طرف خودت را نداری
اگه واقعا" ادعا داری استقلال را دوست داری بیشتر از این تحقیرش نکن بیا و خودت استعفا بده ،اینطوری عزت و احترامت حفظ میشه و استقلال را از این مخمصه هم نجات میدی
انشالله در آینده هم کلاس های فنی بیشتری شرکت میکنی تا موارد فنی را یاد بگیری و هم چند تا کلاس شیوه صحبت توی کنفرانس های خبری را شرکت میکنی که کنفرانس خبری سرمربی تیم بزرگی مثل استقلال شبیه برره نشه
خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم خودت برو
برای کدوم مربی استقلال از ابتدا ابن قدر که برای شما بازیکن گرفته شده بازیکن گرفتن
دو تا تیم ملی را دادن دست نابودش کردی
یه بازیکن جوان مثل قائدی گرفتی که اونو هم نابود میکنی چون نمیدونی کی باید بهش بازی بدی
آخه مربی ناحسابی آدم یه بچه را وقتی تیم عقبه و زیر فشار بهش بازی میده تا این فشار روش بیاد که همه انتظار تغییر نتیجه را از اون دارن و این باعث میشه نتونه بازی خودشو بکنه
۵
علیرضا
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۲
"چراکه من آنها را زیرنظر دارم و می‌دانم که قطعا امتیاز از دست خواهند داد"!!!! تیمی که از ۴ بازی ۱۰ امتیاز گرفته امتیاز از دست میده بعد شمایی که چهار هفته فقط با یه شوت از راه دور گل زدین امتیاز از دست نمیدین؟ اگه پارسال نیم فصل دوم کلی امتیاز جمع کردین که اکثرا با اشتباهات بازیکنای حریف و کمک داوری بوده فقط بخاطر این بود که نزدیک انتخابت بود و میخواستن دوتا تیم هم سرحال باشه. امسال از این خبرا نیست.
۶ ۱
تاج اسیا
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۵
خودت فهمیدی چی گفتی ؟ !!! پارسال میگفتید چرا با سانتر گل میزنند امسال میگی با یه شوت از راه دور .... بالاخره از نظر شما چه جور گلی قابل قبوله ؟؟ بعدشم همه بردهای فصل دوم اشتیاه بازیکن بود و داوری ؟!! خب چه چیزی باعث اشتباه مدافع یا بازیکن میشه ؟ غیر از بازی خوب حریفه ؟ ...... در مورد داوری هم هر وقت به چیزایی که برات نوشتم توجه کردی و فهمیدی و تعصب فوتبالی رو کنار گذاشتی اونوقت اونم متوجه میشی .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر